Medya

Kuşum Aydın ekmeğimle oynadılar diyerek canlı yayında ateş püskürdü: Cenazeme bile gelmesinler

Ünlü şarkıcı Kuşum Aydın, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına konuk oldu. Aldığı kilolar ve yeni saç tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Kuşum Aydın, canlı yayında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Özel hayatı, iş hayatı ve kendisiyle ilgili daha pek çok detaydan bahseden ünlü isimden zaman zaman öfke dolu çıkışlar geldi.

Kuşum Aydın ismiyle tanınan ünlü şarkıcı Muharrem Aydın Uğurlar, Müge ve Gülşen’in konuğu oldu. Canlı yayında kendisiyle ilgili merak edilenleri yanıtlayan ve çok samimi açıklamalarda bulunan Kuşum Aydın, arkadaşlarına 3-4 kişinin adını verdiğini ve ‘Bu kişiler cenazeme gelmesinler’ diyerek vasiyette bulunduğunu anlattı. İşte ünlü şarkıcının açıklamalarından öne çıkanlar…

‘ÖLÜRSEM MEZARIMA GELMESİNLER’

2. Sayfa programına konuk olan Kuşum Aydın, şimdiye kadar arkasında hiç kimse olmadığını ve tek başına yol aldığını söyledi. Canlı yayında vasiyetini de açıklayan şarkıcı, ‘3-4 kişi var. Ölürsem mezarıma gelmesinler diye arkadaşıma vasiyet ettim. Göz göre göre ekmeğimle oynayan insanlar var. Onlar sosyal medyadan bile benimle ilgili bir şey paylaşmasınlar. O kişiler cenazeme gelirse de usulca yanına giderek sizi hiç istemiyordu dersiniz dedim.’ açıklamalarına yer verdi. Kuşum Aydın’ın bu sözlerle öfkesini dile getirdiği kişilerin ünlüler camiasından olup olmadığı ise merak uyandırdı.

YENİ İMAJI DİKKAT ÇEKTİ

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Kuşum Aydın, Müge ve Gülşen ikilisinin sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa isimli programın canlı yayın konuğu oldu. Yaptığı açıklamalar kadar yeni imajıyla da dikkat çeken ünlü şarkıcının aldığı kilolar ve yeni saç stili dikkatli gözlerden kaçmadı.

 

Başa dön tuşu