Ekonomi

Maaşa ek 5000 TL karşılıksız ödeme! Tüm emekliler istisnasız alabiliyor, başvuru yapmak yetiyor

Tüm emeklilere koşulsuz şartsız ek ödeme müjdesi geldi. Bankalar az önce duyurdu. En düşük emekli maaşı alana 5000 TL Ek ödeme verilecek. Başvuruları şubelerden yapabilirsiniz.

Ocak ayında emekli maaşlarına yapılan zamlar sonrası bankalarda harekete geçti. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi için ödenen promosyon ücretlerine zam yapıldı. Yeni yılda rekabete ara vermeyen ve müşteri kaybı yaşamak istemeyen bankalar, müşterilerine özel yeni promosyon fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Bugün de Fibabanka yeni bir promosyon kampanyasını açıkladı. Fibabanka tarafından maaş ek en az 5.000 TL ödeme yapılacak. Fibabanka emekli maaş promosyonu başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Emekli maaşları yeni yılın gelmesi ile birlikte belli oldu. Yılbaşında emeklinin maaşına %30 oranında zam yapıldı. Bankalarda bu durumda emeklileri cazip müşteri olarak görerek yeniden bir rekabet haline girdi. müşteri kaybı yaşamak istemeyen bankalar emekli promosyon ücretlerini arttırmaya devam ediyor. Emekli maaş promosyonuna zam yapan son banka ise Fibabanka oldu. Fibabanka maaş promosyonu kampanyası ile ilgili detaylar netleşti. Peki, Fibabanka ne kadar Maaş promosyonu veriyor? Fibabanka promosyon başvurusu nasıl yapılır?

EN AZ 5000 TL MAAŞA EK ÖDEME

Emekli maaşlarına yapılan %30 artış sonrasında bankalar yeniden emekliler için maaş promosyonlarını hesaplamaya başladı. SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi müşterilerini elinde tutmak isteyen bankalar özel teklifler hazırlıyor. Fibabanka’da emekliye 5000 TL tutarında promosyon fırsatı sunuyor. maaşını bu bankaya taşıyan ve 3 yıl boyunca alma taahhüdü veren tüm emekliler promosyon ödemesinden yararlanabiliyor.

Fibabanka güncel promosyon ücretleri kampanyasından faydalanmak isteyenlerin banka şubelerine giderek maaş taşıma işlemlerini yapabileceği öğrenildi. Ayrıca mobil bankacılık üzerinden ya da e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

FİBABANKA 2023 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Fibabank resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile birlikte milyonlarca emekliye özel teklifini açıkladı. 2023 Fibabank promosyon ücretleri belli oldu. Güncel Fibabank promosyon rakamları şu şekilde:

3.500 TL’ye kadar olan emekliler için 3.000 TL,

3.500 ile 7.500 TL arasında olan emekliler için 3.500 TL,

7.500 ile 10.000 TL arasında olan emekliler için 4.500 TL

10.000 TL ve daha fazla olan emekliler için 5.000 TL ödenmektedir.

BANKACILIK İŞLEMLERİNDE DE AVANTAJLISINIZ

Fibabank promosyon kampanyasından faydalanan emekliler aynı zamanda bankacılık işlemlerinde de çok özel avantajlardan yararlanabiliyor. Başta Fibabank şubeleri olmak üzere emekliler için öncelikli işleme ayrıcalığı sağlanıyor. Ayrıca hem hesap işletim ücreti hem de diğer bankacılık işlemleri için ücret alınmıyor. Sadece emekliye özel kredi kartı ve mevduat faiz oranları da banka tarafından sunuluyor.

Fibabanka emekli maaş promosyonu başvurusunu Evden bile çıkmadan yapabilirsiniz. Emekli Sözleşmeniz için 444 88 88 nolu telefon bankacılığı üzerinden yetkililerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Başa dön tuşu