Medya

Manisa Selendi kaymakamı okumuş türkü gecesinde kulakların pasını sildi

Manisa’nın Selendi ilçesi Kaymakamı Halil İbrahim Okumuş, türkü gecesindeki performansı ile adeta kulakların pasını sildi. Saz ve gitar eşliğinde türkü söyleyen Kaymakam dinleyenlerden büyük alkış topladı.

Manisa’nın Selendi ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile türkü gecesi etkinliği düzenlendi. Selendi kaymakamı Halil İbrahim Okumuş da etkinliğe katılan isimler arasındaydı. Türkü gecesinde saz ve gitar eşliğinde türkü söyleyen Kaymakam, dinleyenlerden sesi ile tam not almayı başardı.

Performansı çok beğenildi

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nde etkinlik düzenlendi. Selendi ilçe Kaymakamı Halil İbrahim Okumuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç ve öğretmenler geceye katıldı. İlçe öğretmenlerinin hazırladığı dans gösterisi performansının ardından halk oyunları ekipleri sahne aldı. Gecede türkülerde söylenirken Kaymakam Okumuş da sahneye çıkan isimler arasında yer aldı. Sesi ile izleyenlerden tam not alan Kaymakam Okumuş yaptığı açıklamada, “Öğretmenler gününde geleceğimizin ufkunu aydınlatacak olan öğretmenlerimize kendimizden bir emek katarak hazırlamak için çalıştığımız bu programa katıldığınız için sizlere teşekkür ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun” dedi.

Başa dön tuşu