İlçeler

Manisa TSO ve Polatlı Ticaret Odası arasında kardeşlik protokolü imzalandı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile Polatlı Ticaret Odası arasında kardeş oda protokolü imzalandı. İmza törenine Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Birgül Polatlı Ticaret Odası yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile Polatlı Ticaret Odası meclis başkanı Erol Ünal katıldı. Polatlı heyeti Manisa heyetini ziyaret etti.

Ayrıca toplantı sırasında bir de Manisa Ticaret Odası ve Polatlı Ticaret Odası’nın fizibilite projeleri başta olmak üzere uluslararası çapta ses getiren projelerin sunumu yapıldı. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile Polatlı Ticaret Odası arasında bu törende kardeş oda Protokolü imzalandı. Ayrıca Manisa heyeti Polatlı heyetine Manisa’yı tanıtan bir kültür turu da düzenledi.

Törende açıklama yapan iki odanın başkanları, “birlikte ses getirecek projelere imza atacağız” ifadelerini kullandı. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “Ses getirecek projelere imza atacağız”İmza töreninde Polatlı Ticaret Odası heyetini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, “Polatlı Ticaret Odası heyetini şehrimizde ağırlamaktan dolayı çok büyük memnuniyet duyuyorum. Kıymetli Başkanım Ulvi Sakarya ile dostluğumuz çok eskiye dayanıyor. Yıllardır GTİ’de birlikte görev yapıyoruz. Kardeşten öte bir hukukumuz var. Sağ olsunlar bizleri ziyaret edip kardeş oda olma adına protokol imzalamak istediler. Biz de Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu protokolü imzalamaktan dolayı büyük onur duyacağımızı belirttik. Meclis Başkanım, kıymetli büyüğüm Ümit Türek ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile birlikte sizlerle yol yürümekten dolayı büyük memnuniyet duyacağız. Bu protokol ile iki oda, kardeş olacak ve ortak çalışmalarımız ile ülkemizde ses getirecek projelere imza atacağımızı düşünüyorum. Hepinize tekrardan hoş geldin diyor bu protokolün hayırlara vesile olmasını diliyorum”.

Başa dön tuşu