Medya

Manisa Yunusemre Belediyespor Süper Lig’de

Yunusemre Belediyespor Kız Judo Takımı, Ankara’da gerçekleşen Spor Toto Büyükler Süper Lig’e Yükselme Müsabakaları’nda Süper Lig’e ismini 3. sıradan yazdırdı.

Yunusemre Belediyespor büyük bir performans sergileyerek judoda tarih yazdı. Ankara’da gerçekleşen Türkiye Judo Federasyonu tarafından yapılan Spor Toto Büyükler Süper Lig Yükselme Müsabakaları’nda zorlu rakiplerle karşı karşıya gelen kız takımı bronz madalya alarak Süper Lig’de yerini aldı.

Yunusemre Belediyespor Judo Antrenörü Halil Atmaca, “Bizden desteğini esirgemeyen Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye bu başarıyı borçluyuz. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e ve Kulüp Başkanımız olan Arif Alkan’a armağan ediyoruz. Önümüzdeki yıl Süper Lig’de şehrimizi ve kulübümüzü layıkıyla temsil edeceğiz.” ifadelerini kullanırken haklı bir gurur yaşadıklarını belirtti.

Antrenör Atmaca, idareci Kardelen Öztürk’ün de bulunduğu Yunusemre Belediyespor Judo Takımı kadrosu şöyle; 52 kg ile İkra Nur Durak ve Ceyda Aydın, 57 kg ile Fulya Ergen, 63 kg Emine Mihrace Çelen, Sümeyye Kaya 70 kg, Şeyda Nur Çiçek ise +70 kg ile yer alıyor.

Başa dön tuşu