İlçeler

Manisa’da Ateşin Kahramanları lise öğrencileri ile buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor Projesi’ hız kesmeden sürüyor. Proje kapsamında itfaiye erleri Saruhanlı Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. İtfaiyeciler gençlere hem mesleklerini anlattı hem de sorularına cevap verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye Dairesi Başkanlığı lise öğrencilerine itfaiyecilik mesleği ile ilgili bilgi vermek amacıyla ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor Projesi’ başlattı. Proje kapsamında itfaiye ekipleri Saruhanlı Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Görüşme kapsamında itfaiye erleri hem liseli gençlere mesleklerini anlattı hem de onların sorularını yanıtladı.

Gençler itfaiyecilik mesleğini öğrendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından başlatılan  ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor Projesi’nde Gençlere itfaiye tanıtmak ve önemini kavratmak amacıyla çalışmalar yürütülüyor. Bugün Saruhanlı Anadolu Lisesi öğrencileri itfaiyecilerle bir araya geldi. Proje kapsamında itfaiyeciler liseli öğrencilere itfaiyecilik mesleğini tanıttı.

Ayrıca program kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan faaliyetlerin bulunduğu bir sunumda yapıldı. Öğrenciler programı ilgi ile takip ederken Merak ettiği soruları da itfaiye erlerine yöneltti. Ayrıca program sonunda Saruhanlı Anadolu Lisesi müdürü Yusuf Kartal’a itfaiye dairesi başkanı Gürhan Ünal tarafından teşekkür belgesi verildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Engün’ün gönderdiği hediyeler de lise öğrencilerine dağıtıldı.

Başa dön tuşu