Şehzadeler

Manisa’da eski eşi tarafından vurulan kadın hayatını kaybetti

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde eski eşi tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle vurulan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Eski eşini vuran şahıs ise aynı tüfekle intihar girişiminde bulundu.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Yarhasanlar Mahallesi Avni Gemicioğlu Caddesi’nde meydana gelen olayda 40 yaşındaki Ali Alkan eski eşi Hülya Alkan ile karşılaştı. İkili arasında tartışma çıkarken Ali Alkan yere yatırdık adına pompalı tüfekle ateş etti. Alkan daha sonra aynı tüfekle kendini vurdu.

Hastanede hayatını kaybetti

Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin Ardından Yaralı kadın Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ali Alkan ise Manisa şehir Hastanesi’ne götürüldü. Durumu ağır olan kadın daha sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan kadın hayatını kaybetti. Eski eşini öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan Ali Alkan’ın da sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Diğer yandan Ali Alkan ve 3 çocuğunun annesi Hülya Alkan’ın yaklaşık 6 ay önce boşandıkları ve aynı zamanda akraba oldukları için aynı soyadı taşımaya devam ettikleri öğrenildi.

Başa dön tuşu