Medya

Manisa’da hastanede çıkan yangın şehrin her yerinden görüldü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çıkan yangın şehrin her yerinden görüldü. Olaya hemen müdahale eden itfaiye ekipleri yangını yayılmadan söndürmeyi başardı. 

Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nin Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesi’nde sabah erken saatlerde meydana gelen yangın herkese panik yaşattı. Yangın, hastanenin Kalp Damar Cerrahi Ana Bilim Dalı’nın çatısında başladı ve yayılmadan Sanayi ekipleri ile Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Merkez ekipleri hızlıca müdahale etti.  

Yangın şehrin her yerinden gözükebilecek kadar etrafı dumanla kapladı. Çok sayıda itfaiye erininin müdahalesi ile yangın can ve mal kaybına neden olmadan söndürüldü. 

Kısa sürede kontrol altına alınan yangında çatıyı tamir için gelen işçilerin ısınmak için yaktığı ateşin sıçraması ile olduğu öğrenildi. 

Yangının yataklı bölüme sıçramadan kontrol altına alınması herkesi sevindirdi. Emniyet güçleri soruşturmayı sürdürürken, hastane idaresi de bir soruşturma yapıyor. 

Başa dön tuşu