Ekonomi

Marketlerde gıda alışverişlerinde 120 TL destek verilecek! Bu kişilerin hesaplarına anında geçiyor! O banka duyurdu!

Market alışverişlerinde avantajlı kampanyalardan yararlanmak isteyenler için yeni kampanyalar ve destekler duyurulmaya başladı. Bu kapsamda ING Bank tarafından duyurulan kampanya ile vatandaşların market harcamalarına 120 TL’ye kadar bonus kazanması sağlanacak. İlgili kartlar ile yapılacak market alışverişleri sonrasında hesaplara anında aktarılacak.

ING Kredi Kartı ile 16 Mart tarihine kadar yapılacak Bonus üye iş yeri marketlerdeki harcamalara yönelik yapılacak ödemeler kapsamında vatandaşların çok daha avantajlı şekilde market alışverişlerinden yararlanması sağlanacak.

MARKET HARCAMLARINA 120 TL BONUS!

ING Kredi Kartı ile 1 – 16 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak Bonus üye iş yerlerindeki 400 TL ve üzeri her ikinci harcama için 40 TL, toplamda ise 120 TL bonus kazanma şansı sunulacak. Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri her ikinci harcama için bonus kazanma şansı sunulacak.

ING Bank tarafından duyurulan kampanya kapsamında vatandaşların harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlayacak kampanyaya dahil olan kartlar ile harcama yapmaları halinde fırsatlardan yararlanması sağlanacak.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN KARTLAR HANGİLERİ?

1 – 16 Mart tarihleri arasında ING Kredi kartları ile yapılacak market alışverişleri için 120 TL bonus kazanma şansı sunulacak. Bu kapsamda kampanyaya ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart dahildir. Sadece yurt içinde yapılacak harcamalar kampanyaya dahildir.

21 MART’TA HESAPLARA AKTARILACAK!

Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar ise 21 Mart 2023 tarihinde ilgili kart sahiplerinin hesaplarına yansıtılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin GIDA yazıp, 2205’e SMS göndermeleri gerekecektir. Harcama yapmadan önce SMS ile kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Market sektöründe gıda dışında yapılacak harcamalar kampanyaya dahil edilmemiştir. Marketlerde yapılacak gıda alışverişlerine yönelik tek seferde ya da farklı günlerde yapılacak 400 TL ve üzeri harcamalara yönelik her ikinci harcamada bonus kazanılmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için üye iş yerlerinden ilgili kartlar ile alışveriş yapılması gerekmektedir. ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

Başa dön tuşu