Medya

MasterChef Türkiye şampiyonu Metin itiraflarıyla ağızları açık bıraktı!

Televizyon ekranlarının en sevilen yarışmalarından olan Masterchef Türkiye şampiyonu Metin oldu. Her bölümü ayrı sevilen yarışmada Metin kupayı kaldırdıktan sonra sessizliğini bozdu ve diğer şefler hakkında “Yok artık” dedirtecek şeyler söyledi…

Acun Medya yapımı olan ve TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışması finalinde Metin Yavuz ile Kıvanç Karadeniz kıyasıya mücadele etmişti. Metin 70 puanı elde ederek şampiyon olan isim olmuştu. Yarışmanın bitmesinden sonra ilk kez açıklama yaptı.

“Sadece Pazar günleri…”

6 ay boyunca süren Masterchef macerasının kazananı Metin Yavuz oldu. Metin, “Zor yarışmaydı, sadece yemek yaptığımız için değil. Kendimizle savaşıyorduk. Alışkanlıklarıma çok bağımlıyımdır, uyandığım saat, işe gittiğim zaman, çalışma standartlarım, yaptığım hareketler bellidir ve bunları değiştirmeyi sevmem. En kötüsü ise nişanlımdan ve ailemden uzak kalmaktı. Yalnızca Pazar günleri konuşuyorduk ve o günü iple çekiyordum.” diyerek kendisiyle ilgili açıklamalar yaptıktan sonra Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya hakkında da konuştu.

Metin’in şeflerle ilgili yorumları

Şampiyon şef Metin Yavuz, “Şef Danilo insanları çok rahatlatıyor. Şef Mehmet ise sert görünse de bir baba gibi. Somer şef çok kültürlü ve esprili. Birinden birisi olmazsa olmaz.” ifadelerini kullandı.

Metin Yavuz’un şampiyon olmasına ilişkin ise birçok kişi hak ettiğini söylüyor olsa da birçok kişi de Kıvanç’ın kupaya layık olduğunu düşünüyor.

Başa dön tuşu