Medya

Merve Boluğur boşanma kararının ardından merak edilenleri cevapladı! Denemeye devam dedi vazgeçmeyeceğini söyledi

Geçtiğimiz ay DJ mert Aydın’la nikah masasına oturan ve hem gelinlik tercihi hem de düğünüyle günlerce magazin manşetlerinin en üst sıralarında yer alan ünlü oyuncu Merve Boluğur’dan kötü haber gelmişti. Evliliğini noktalama kararı alan Boluğur, ayrılık haberini de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Boşanma kararının ardından sosyal medyada sık sık soru-cevap etkinliği yapan güzel oyuncunun yine takipçilerinin sorularını cevapladığı görüldü.

DJ Mert Aydın’dan boşanma kararı alan ve bu kararı sosyal medya hesabından açıklayan Merve Boluğur, Mert Aydın ile boşanma sebepleri hakkında ise henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimler arasında olan ve son günlerde takipçileriyle sık sık soru-cevap etkinliği yapan Boluğur’un yine aynı etkinlikte takipçilerinin sorularına verdiği cevaplar gündem oldu.

EŞİYLE OLAN BÜTÜN FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Ekim ayında evlendiği DJ Mert Aydın’dan boşanma kararı alan Merve Boluğur, alyansını çıkardı ve babasının evine döndü. Boşanma konusunda kararlı görünen ünlü oyuncu bu haberi Instagram adresinden duyurdu. Ünlü çiftin boşanma sebepleri henüz net olarak bilinmiyor ancak fikir ayrılıkları sebebiyle boşanma kararı alındığı öne sürülüyor. Ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyuran Boluğur ise ‘Olmadı teşekkürler.. Hayat bu.. Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler..’ ifadelerini kullanmıştı. Ayrılık kararının ardından ilk hamlesi sosyal medya hesabından eşinin soyadını silmek oldu. Ayrıca eşiyle olan bütün fotoğraflarını da kaldırdığı görüldü.

‘DELİKANLIYIMDIR’

Son günlerde takipçileriyle sık sık soru-cevap etkinliği yapan Merve Boluğur, dün yine takipçilerinin sorularını yanıtladı. Sadece 4 soru cevaplayacağını söyleyen güzel oyuncunun sorulara verdiği cevaplar dikkat çekti. Bir takipçisinin ‘Senin gibi hatunu elinden kaçıran adama ne denir?’ sorusuna ‘Benim de noksanlıklarım var. Ama delikanlıyımdır’ yanıtını verdi. Başka bir takipçisinin ‘Üzüldüğünde seni ayağa kaldıracak şey ne oluyor?’ sorusuna ise ‘Kırmızı rujum’ şeklinde cevap verdi. Bir takipçisi ise Boluğur’a ‘Abla sen üzülünce ne yapıyorsun? Ben aşktan cidden vazgeçtim. Bu devirde zor gibi.’ Şeklinde bir soru yöneltti. Boluğur bu soruyu da ‘Üzülüyorum evet. Denemeye devam. Hayat devam ediyor’ sözleriyle yanıtladı.

Başa dön tuşu