Medya

Merve Boluğur ile Mert Aydın tek celsede boşandı! Merve Boluğur’dan tek cümlelik açıklama

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Ekim ayında evlendiği DJ Mert Aydın’dan tek celsede boşandı. Geçtiğimiz günlerde ayrılık haberleriyle gündeme gelen ünlü çiftin boşanacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüş ve çok geçmeden güzel oyuncu Boluğur’dan da iddiaları doğrulayan açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ayrılık iddialarını doğrulayan Boluğur ile Aydın, bugün tek celsede boşandı.

Acemi Cadı, Küçük Sırlar, Kuzey Güney ve Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı yapımlarda rol alan güzel oyuncu Merve Boluğur, Ekim ayında DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Aldığı romantik evlilik teklifini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Boluğur, güzel haberi de duyurmuştu. Ünlü çiftin düğünü ve Boluğur’un gelinlik tercihi günlerce magazin gündeminden düşmemiş ve çok beğenilmişti. Ancak çiçeği burnunda çiftten hayranlarını üzen haber geldi ve boşanma kararı açıklandı.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Aileleri, yakın dostları ve davetlilerin katıldığı görkemli bir düğünle evlenen Merve Boluğur ile Mert Aydın çifti, evliliklerinin 40. gününde fikir ayrılıkları sebebiyle boşanma kararı aldıklarını duyurdu. Ayrılık haberlerinden hemen önce yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve alyansını çıkartarak babasının evine döndüğü öne sürülen Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı bir açıklamayla ayrılık iddialarını doğrulamıştı. Çift, anlaşmalı boşanma kararı aldı ve bugün Beykoz Adliyesi’nde görülen dava ile 5 dakika içerisinde tek celsede boşandı.

MERVE BOLUĞUR’DAN TEK CÜMLELİK AÇIKLAMA

Boşanma davasının ardından babasıyla birlikte adliyeden çıkarken objektiflere yansıyan çiftten Merve Boluğur, gazetecilerin sorularını ‘Lütfen babam var yanımda’ diyerek yanıtsız bıraktı. Mert Aydın ise adliye çıkışında kendisine yöneltilen mikrofonlara ‘Olmadı yürütemedik’ açıklamasını yaptı.

Başa dön tuşu