Medya

Merve Boluğur Instagram paylaşımıyla kafa karıştırdı, adam ettiklerimiz dedi, yüzüğünü çıkardı

Magazin gündeminde en çok yer alan ünlü isimlerden biri olan güzel oyuncu Merve Boluğur’un sosyal medya paylaşımı kafa karıştırdı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alan ve sık sık paylaşım yapan Boluğur’un son yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Merve Boluğur’un eşi Mert Aydın’la da birkaç gündür fotoğraf paylaşmaması dikkatlerden kaçmadı.

Ekim ayında DJ Mert Aydın’la nikah masasına oturan ve aradığı mutluluğu bulan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medyadan sık sık paylaşımda bulunuyor. Merve Boluğur’un Instagram hesabından yaptığı soru-cevap etkinliğinde bir takipçisinin sorusuna verdiği cevap merak uyandırdı. Ünlü ismin birkaç gündür eşiyle fotoğraf paylaşmaması ve yüzüğünü çıkarması da dikkatli gözlerden kaçmadı.

EŞİYLE PAYLAŞIM YAPMIYOR

2. Sayfa programının haberine göre, Merve Boluğur, bir süredir eşiyle paylaşım yapmıyor. Sık sık paylaşımlarıyla takipçilerini bilgilendiren Boluğur’un birkaç gündür eşi Mert Aydın’la paylaşım yapmaması dikkat çekti. Öte yandan Boluğur’un bazı bazı fotoğrafları eşini keserek paylaştığı iddia edildi. Ünlü ismin birkaç gündür yüzüğünü de takmadığı öne sürüldü. Son olarak Instagram hesabından yaptığı soru-cevap etkinliğinde bir takipçisinden gelen soruya verdiği yanıt ise gündem oldu.

‘ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU’

Merve Boluğur, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bir takipçisinin ‘En çok ders çıkardığın olay?’ sorusuna dikkat çeken bir yanıt veren Boluğur, ‘Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım.’ ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu yanıtında kimden bahsettiği ise bilinmiyor.

 

Başa dön tuşu