Medya

Merve Boluğur Mert Aydın’a ait her şeyi siliyor! Ayrılık kararının ardından ilk hamle geldi

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Ekim ayında nikah masasına oturduğu DJ Mert Aydın ile ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabı üzerinden açıklamıştı. Sürpriz ayrılık kararı ile herkesi şaşırtan Merve Boluğur’un bu kararın ardından ilk hamlesi soyası değişikliği oldu. Evliliği kısa süren Boluğur, sosyal medya hesabından eşinin soyasını kaldırdı.

Evlilik haberleriyle uzun süre magazin manşetlerinde yer alan ve Ekim ayında muhteşem bir düğünle evlenen Merve Boluğur, aradığı mutluluğu DJ Mert Aydın da bulduğunu söylemişti ancak bu mutluluk kısa sürdü. Boluğur ve Aydın çiftinin ayrılık haberleri kısa sürede magazin gündeminin ilk sıralarında yerini almaya başladı. Boşanma iddiaları gündeme gelirken ilk resmi açıklama da Merve Boluğur’an geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan güzel oyuncu, ‘Olmadı teşekkürler. Mert’e de teşekkürler güzel günlerimiz için.’ ifadeleriyle ayrılık iddialarını doğruladı.

‘MERT’E MUTLULUKLAR’

Merve Boluğur ile Mert Aydın çiftinin fikir ayrılığı yaşadığı ve bu sebeple ayrılık kararı aldığı haberleri gündeme geldi. Çok kısa bir sürede ayrılık kararı alan çiftin bu sürpriz kararı herkesi şaşırtırken güzel oyuncudan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Boluğur, ‘Olmadı teşekkürler. Hayat bu. Mert’e de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler.’ ifadelerini kullandı.

İLK HAMLESİ SOYADINI SİLMEK OLDU

Düğün öncesi ve düğünden sonra sık sık eşiyle beraber paylaşımlar yapan ve romantik anlarını takipçilerinin beğenisine sunan Merve Boluğur, nikahtan sonra sosyal medya hesabından soyadını değiştirmiş ve ‘Merve Boluğur Aydın’ olarak güncellemişti. Ünlü ismin ayrılık kararının ardından ilk hamlesi eşinin soyadını silmek oldu. Ayrıca Boluğur, sosyal medya hesabından eşiyle olan tüm fotoğraflarını da kaldırdı.

Başa dön tuşu