Medya

Merve Boluğur Mert Aydın’dan boşanacağını resmen açıkladı: Mert’e mutluluklar

Oyunculuğu bırakarak müzik dünyasına adım atmaya karar veren Merve Boluğur, 40 gün önce DJ Mert Aydın’la hayatını birleştirmişti. Muhteşem bir düğünle evlenen ve gelinlik tercihiyle çok konuşulan Merve Boluğur için ‘Yılın gelini ve yılın gelinliği’ şeklinde yorumlar yapılmıştı. Ancak Merve Boluğur ve Mert Aydın çiftinden kötü haber geldi.

Evlilik sürecinde magazin manşetlerinden düşmeyen Merve Boluğur ve Mert Aydın çiftinin boşanma haberi hayranlarını üzdü. Bu haberlerin sadece iddiadan ibaret olduğunu düşünen ve böyle bir durum yaşanmasını istemeyen hayranlarını üzecek haber Boluğur’un kendisinden geldi. Ayrılık iddialarıyla ilgili soru işaretlerini ortadan kaldıran bir açıklama yapan Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ayrılığı doğruladı.

GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENMİŞLERDİ

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la boşandıktan sonra aradığı mutluluğu DJ Mert Aydın’da bulmuş ve ünlü çift, yakın dostları ile ailelerinin katıldığı görkemli bir düğünle hayatını birleştirmişti. Düğünden önce sevgilisiyle sık sık aşk dolu pozlarını paylaşan Boluğur, aldığı romantik evlilik teklifini de sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşımıştı. Çiftin düğününden kareler de günlerce magazin manşetlerinin en üst sıralarında yer almıştı.

YÜZÜĞÜ ÇIKARMIŞTI

Ayrılık iddiaları ilk olarak 2. Sayfa programında gündeme geldi. Merve Boluğur’un sık sık her anını paylaştığı eşi Mert Aydın ile son günlerde paylaşım yapmaması dikkat çekti. Ayrıca Merve Boluğur’un bazı fotoğrafları eşini keserek paylaşması da dikkatli gözlerden kaçmadı. Bir süredir yüzüğünü de takmadığı görülen ünlü oyuncunun son olarak takipçileriyle yaptığı soru-cevap etkinliğinde bir takipçisinin ‘Ders çıkardığın olay nedir?’ sorusuna verdiği ‘Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu. Sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım.’ şeklindeki yanıt kafa karıştırdı. Ünlü ismin bu sözleri kimse söylediği ise henüz bilinmiyor.

SOSYAL MEDYADAN AYRILIĞI DUYURDU

Merve Boluğur ve Mert Aydın çiftinin ayrılık haberleri gündemden düşmezken en net açıklama Boluğur’dan geldi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşıma, ‘Olmadı teşekkürler.. hayat bu.. Mert’e de mutluluklar güzel günlerimiz için teşekkürler..’ notunu düştü.

Başa dön tuşu