Medya

Merve Boluğur Survivor’a gidiyor! Bu haberi duyanlar kesin birleşmeyi görür dedi, Survivor 2023 kadrosunda fırtına gibi esecek

Ekim ayında DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturan ancak geçtiğimiz haftalarda evliliğini noktalayan güzel oyuncu Merve Boluğur’un Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğu iddia ediliyor. Oyunculuğa ara vererek müzik dünyasına adım atan ve son dönemde adından sıkça bahsettiren Merve Boluğur’un Survivor’a katılacağına dair iddialar magazin gündemini salladı. Boluğur’un Survivor adasına gideceğini duyanlar ‘Kesin Birleşme Partisi’ni görür şeklinde yorumlar yaptı. Merve Boluğur’un yarışmaya katılması halinde büyük destek göreceğine dair yorumlar yapılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda eşinden boşanan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Merve Boluğur’un Survivor’ın yeni sezonunda ekranda olacağı iddia ediliyor. Uzun bir süredir ekranda olmayan ve dizilere ara veren Merve Boluğur’un yılların fenomen yarışma programı Survivor ile geri döneceği konuşuluyor. Survivor 2023 kadrosunda yer alacağı konuşulan Boluğur’un yarışmada sevenlerinden büyük destek görmesi bekleniyor.

SURVİVOR’DA MERVE BOLUĞUR BOMBASI

Fenomen yarışma programı Survivor’ın yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Henüz kadrosu ile ilgili bir açıklama yapılmayan Survivor 2023 için geri sayım sürüyor. Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programının yeni sezonunun da ilgiyle izlenmesi bekleniyor. Ancak yeni sezon için en merak edilen konu yarışmacılar. Bu sezson yarışmanın kadrosunda yer alan isimler herkes tarafından merak ediliyor. Survivor 2023 kadrosuna ünlü oyuncu Merve Boluğur’un da dahil olduğu iddialar arasında.

BİRLEŞMEYİ GÖRÜR

Merve Boluğur’un Survivor 2023 kadrosunda yer alacağı iddialarının gündeme gelmesiyle birlikte sosyal medyada yorum yağmuru başladı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Boluğur’un Survivor’a katılması halinde birleşmeyi göreceğini hatta finale kadar gidebileceğini söylüyor. Güzel oyuncunun sevenlerinden büyük bir destek göreceği ve hem ada yaşantısında hem de oyunlarda başarılı olacağına inanılıyor. Merve Boluğur’un bu sezon Survivor’a katılmasının yarışmaya renk katacağına dair yorumlar da oldukça fazla. Ancak henüz Merve Boluğur’dan veya Acun Ilıcalı tarafından ünlü oyuncunun Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğuna dair herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu