Medya

Merve Boluğur ve Mert Aydın sarmaş dolaş görüntülendi! Kasım ayında tek celsede boşanmışlardı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın, Ekim ayında görkemli bir törenle nikah masasına oturarak hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftin ayrılacağına dair iddialar gündeme gelmeye başlamış ve kısa süre sonra Merve Boluğur’dan ayrılık açıklaması gelmişti. Fikir ayrılıkları yaşayan çiftin boşanma kararı herkesi şaşkına çevirmişti. Boluğur ve Aydın çifti 23 Kasım 2022 tarihinde tek celsede boşandı.

Ekim ayında evlenen ve 23 Kasım’da evliliklerini tek celsede noktalayan Merve Boluğur ile Mert Aydın çiftinin ani ayrılık kararı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Boşandıktan günler sonra bir mekandan çıkarken görüntülenen çiftin tekrar barıştıkları iddiaları gündeme gelmeye başladı. Ünlü ikilinin önceki akşam beraber görüntülenmesi de barıştıkları iddialarını güçlendirdi.

BARIŞTIKLARI İDDİA EDİLİYOR

Boşandıktan sonra bir mekanda buluşan ve mekandan çıkarken görüntülenen Merve Boluğur ile Mert Aydın çiftinden basın mensuplarının sorularına yanıt gelmemişti. Önceki akşam yine beraber görüntülenen çiftin barıştıkları iddia edildi. 2. Sayfa’nın haberine göre, Boluğur ve Aydın çifti Arnavutköy’de yer alan bir mekandan sarmaş dolaş çıkarken kameralara yansıdı. Boşanmanın ardından sık sık bir araya gelmeye başlayan ünlü çiftin barıştıkları öne sürüldü.

SORULARI YANITSIZ BIRAKMIŞLARDI

23 Kasım tarihinde tek celsede boşanan Merve Boluğur ve Mert Aydın, boşanma davasından 2 hafta sonra bir mekanda buluşmuştu. İkilinin bir mekanda buluşup zaman geçirdiği çıkışta ise basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktığı görülmüştü. Barışma iddialarının ardından gözler Merve Boluğur ve Mert Aydın’dan gelecek açıklamaya çevrildi.

Başa dön tuşu