Ekonomi

Migros akıllara zarar indirimi açıkladı! Ayçiçek yağı fiyatlarını görenler inanamadı! Kasalar tıklım tıklım oldu

Migros’tan yine akıllara zarar Ayçiçek yağı indirimi geldi. En ucuz ayçiçek yağını satan ünlü marketler zincirinde fiyatlar 123,90 TL’ye geriledi. İşte Migros indirimli fiyat listesi…

Migros akıllara zarar indirimi açıkladı! Ayçiçek yağı fiyatlarını görenler inanamadı! Kasalar tıklım tıklım oldu. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden olan Migros’ta Ayçiçek yağı fiyatları sık sık indirime giriyor. Bugün de milyonlarca müşterisine yeni indirim duyurusunu yapan ünlü marketler zincirinde Ayçiçek yağı 100 23 90 TL’ye kadar düştü. Devletin marketlerini bile indirim konusunda sollayan Migros, hemen hemen tüm ürünlerinde dev indirim fırsatı sünüyor. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros’ta 5 litre 4 litre 3 litre Ayçiçek yağı kaç TL?

Türkiye’de en uygun fiyatlı satış yapan market zincirlerinden biri olan Migros yeni ayçiçek yağı indirimini açıkladı. Çok hesaplı fiyatlarını tüketicilerle buluşturan ünlü marketler Zincirinde hemen hemen tüm ayçiçek yağı çeşitlerinde büyük indirim var. Migros’ta satışa sunulan Ayçiçek yağı adeta tarım kredi marketleri ile yarışıyor. Al bugüne özel yeni kampanyasını açıklayan ünlü marketler zincirinin kazalarında büyük yoğunluk yaşanıyor. Çünkü ayçiçek yağ fiyatlarını duyanlar resmen Migros markete akın ediyor. Peki, Migros Ayçiçek yağı indirimi kaç gün geçerli? Migros 12 Ocak 2023 Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? 12 Ocak Migros Ayçiçek yağı indirimli fiyat listesi haberimizde…

MİGROS ÇILGIN KAMPANYASINI AÇIKLADI

Ocak ayında peş peşe düzenlediği kampanyaları ile dikkatleri üzerine toplayan Migros market yeni Ayçiçek yağı fiyatlarını açıkladı. Migrosta hemen hemen tüm ürün gruplarında büyük indirim var ancak Ayçiçek yağı fiyatları özellikle dikkat çekiyor. Peki, Migros Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros 1 litre 2 litre 3 litre 5 litre Ayçiçek yağ fiyatları şöyle:

Migros 5 litre Pet Ayçiçek Yağ En Ucuz 149,50 TL +1 FİYAT 29,90 TL/lt

Migros 2 litre Ayçiçek Yağı En Ucuz 69,75 TL +2 FİYAT 34,88 TL/lt.

Migros 1 litre Ayçiçek Yağı En Ucuz 37,50 TL +1 FİYAT 37,50 TL/lt.

Her zaman çok ekonomik fiyatları satış yapan Migros market bu indirimlerini de belirli süre için satışa sunuluyor. Migros’ta ayçiçek yağı indiriminden faydalanmak isteyenlerin son iki gün içinde markete mutlaka uğraması gerekiyor. Money Club money bonus kartı olanlar Migros’tan ekstra indirim kazanabilir.

FİYATI SABİT ÜRÜNLERİ KAÇIRMAYIN

Migros büyük Ayçiçek yağı indirimi ile dikkatleri üzerine toplarken bir yandan da fiyat sabitleme uygulaması ile vatandaşa çok ekonomik hizmet vermeyi sürdürüyor. 1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla açıklamaya tam Migros market ay sonuna kadar binlerce üründe fiyatların sabit kalacağını duyurmuştu. Migros’un fiyatını sabit dediği ürünler arasında kendi markasına ait ürünler bulunuyor. Yani Migros markalı tüm ürünlerin fiyatı Ocak ayı sonuna kadar değişmeyecek. Bunun yanında Migros market zincirlerinde günlük olarak da kırmızı et beyaz et tuvalet kağıdı ve kağıt havlu gibi indirimli ürünler satışa çıkıyor. Alışveriş yapacaksanız Migros marketin fiyatlarına bakmadan yapmayın.

Başa dön tuşu