Ekonomi

Migros coştu! Migros kırmızı et fiyatlarında yüzde 50 indirim başladı! Sanal Marketten sipariş verenlere özel indirim

Migros’tan yine özel kampanya geldi. Migros indirim kampanyası kapsamında kırmızı et ürünlerinde ikincisi %50 indirim de. Sadece sanal market için geçerli indirimli ürünler haberimizde…

Migros coştu! Migros kırmızı et fiyatlarında yüzde 50 indirim başladı! Sanal Marketten sipariş verenlere özel indirim. Migros Market son dönemlerde Türkiye İndirimin öncüsü olmaya devam ediyor. Her zaman hesaplı fiyatları ile dikkatleri üzerine toplayan ünlü Marketler Zinciri bu defa da kırmızı ete indirimi ile gündemde. Migros kırmızı et fiyatları yarıya indi. Ayrıca uzman kasap köfte çeşitlerinde ikincisi %50 indirimli fiyatlar var. Migros’ta hangi ürünler indirimde? Migros indirimli fiyat listesi haberimizde…

Migros Market son dönemlerde indirimli fiyatları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Raflarında bulunan bütün ürünlerine özel fiyat sunan ünlü marketler zincirinde bugüne özel sanal market üzerinden vereceğiniz siparişlerde uzman kasap ızgara köfte ikincisi %50 indirimli olarak satışta. Sadece sanal market üzerinden geçerli olacak bu kampanyadan tüm Migros Market müşterileri faydalanabiliyor.

MİGROS’TA İKİNCİSİ %50 İNDİRİMLİ ÜRÜN SATIŞI

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden olan Migros sadece sanal market özel yeni kampanyasını duyurdu. Migros Sanal Market üzerinden vereceğiniz siparişlerde uzman kasap ızgara köfte 320 gram ürünü ikincisi %50 indirimli olarak raflarda yerini aldı. Migros’un bu kampanyası sadece bugün için geçerli. Ayrıca Migros markette beyaz et ürünlerinde de büyük indirim var. Migros’ta beyaz et fiyatları yüzde yirmi indirimli olarak satışa sunulurken Şenpiliç büyük Tabaklı ızgara kanat kilogram fiyatı 72,90 TL yerine sadece 58,32 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor.

MİGROS 10 OCAK 2023 İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

10 Ocak Migros indirimli fiyat listesi de belli oldu. Migros’ta bugün kağıt havlu peçete tuvalet kağıdı gibi ürünlerde dev indirim var. Migros indirimli fiyat listesinde Familia aloe vera özlü tuvalet kağıdı 40’lı 169,90 TL fiyatı ile satışa sunulurken Familya aloe vera özlü kağıt havlu 16’lı 109,90 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Ayrıca Migros’ta bahçıvan yöresel peynir çeşitleri 45,90 TL Marmarabirlik doğal siyah zeytin 400 gram 44,90 TL fiyatı ile tüketicileri bekliyor. her zaman Migros ayçiçek yağı indirimi de tüketicilerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.bu günü özel Migros’ta Komili ayçiçek yağı 4 litre pet fiyatı 100 23,90 TL, Pınar yoğurt 750 gram fiyatı 19,95 TL olarak raflarda yerini aldı.

Migros’ta Cumadan cumaya indirimler kapsamında ise içim doğal yarım yağlı yoğurt 2000 gram 35,90 TL ve Pınar yüksek proteinli süzme peynir 500 gram 39,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Evinizin en temel ihtiyaçlarını özel kampanyalar yapan ünlü marketler zincirinde cook ürünlerinde %30 indirim, maylo dev havlu bir rulo 24 90 TL fiyatı ile sizlere sunuluyor.

Başa dön tuşu