Spor

Miguel Crespo’dan Türk Milli Takımı itirafı

Fenerbahçe’de forma giyen Portekizli futbolcu Miguel Crespo, bir YouTube kanalına yaptığı açıklamalarla spor manşetlerinin en üst sırasında kendisine yer buldu. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Crespo, ‘Türk Milli Takımı’nda forma giyer misin?’ sorusuna çok konuşulacak bir yanıt verdi. Crespo’nun Milli Takım itirafı spor gündemine bomba gibi düştü.

Sarı lacivertlilerin son dönemde performansıyla göz dolduran oyuncusu Crespo’dan çok konuşulacak bir Milli Takım itirafı geldi. Portekizli futbolcunun A Milli Takım açıklaması spor manşetlerinin en üst sıralarında yer buldu. Bir YouTube kanalına açıklamalarda bulunan Crespo, küçüklüğünden beri Portekiz Milli Takımı’nda oynamanın hayalini kurduğunu ancak Türk Milli Takımı’ndan kendisine teklif gelse mutlu olacağını dile getirdi.

‘TARİHE GEÇTİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM’

Bir YouTube kanalına çok samimi açıklamalarda bulunan Crespo, Fenerbahçe’deki ilk golünün Galatasaray’a olmasının kendisini için büyük önem arz ettiğini söyledi. Galatasaray’a attığu glolün özgüvenini artırdığını söyleyen Crespo,’ ‘Burada oynayan futbolcular, Galatasaray’a gol atıldığında gerçek Fenerbahçeli olunacağını söylemişlerdi. Camiamızda Galatasaray’a gol atanlar yer ediniyor. Ben de tarihe geçtiğim için çok mutluyum.’ dedi.

‘TÜRK MİLLİ TAKIMI’NDAN TEKLİF GELİRSE MUTLU OLURUM’

Kendisine yöneltilen ‘Türk Milli Takımı’nda forma giyer misin?’ şeklindeki soruyu da yanıtlayan Crespo, ‘Türk Milli Takımı’ndan teklif gelirse oturup ailemle değerlendirmem gerekir. Küçüklüğümden beri Portekiz Milli Takımı’nda oynamanın hayalini kurarak büyüdüm ama Türk Milli Takımı’ndan teklif gelirse tabii ki mutlu olurum. Bunu ailemle düşünmem gerekirdi.’ dedi.

PEREİRA AÇIKLAMASI

Fenerbahçe’ye transferi hakkında da konuşan yıldız futbolcu, ‘Fenerbahçe’ye transferim çok çabuk gelişti. Vitor Pereira beni çok istedi. Fenerbahçe’ye gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok çalışıyorum. Vitor Pereira’ya minnettarım.’ ifadelerini kullandı.

 

Başa dön tuşu