Medya

Minibüs kazasında hayatını kaybeden Tolga Güleryüz ünlü ismin eski eşi çıktı

Baş Belası adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncuları taşıyan bir minibüs Amasya’nın Merzifon ilçesinde kaza yaptı. Ünlü oyuncuların da içinde olduğu minibüs kazasında hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün ünlü oyuncu Zeynep Gülmez’in eski eşi olduğu öğrenildi. Tolga Güleryüz’ün feci kazadan saatler önceki görüntüsü de ortaya çıktı.

Çorum’da ‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyunlarını sergileyen ünlü isimleri taşıyan minibüs Samsun’a doğru hareket etti. Aykut Bektaş’ın yönetiminde olan minibüsün Amasya-Çorum Karayolu üzerinde Merzifon ilçesine bağlı Çaybaşı Köyü civarında kaza yaptı. Feci kazada ışık tasarımcısı Tolga Güleryüz hayatını kaybetti.

HAYATINI KAYBETTİ

Baş Belası adlı tiyatro oyunu için Çorum’un ardından Samsun’a doğru yola çıkan tiyatro ekibini taşıyan minibüs Merzifon ilçesine bağlı olan Çaybaşı Köyü civarında kaza yaptı. Tiyatro oyununda ışık tasarımcısı olarak görev alan Tolga Gükleryüz’ün kazada hayatını kaybettiği öğrenildi. Minibüste bulunan Özgür Karataş ve Burak Topçu’nun da olay yerinde hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

ZEYNEP GÜLMEZ’İN ESKİ EŞİ 

Ünlü oyuncuları taşıyan minibüs kazasında hayatını kaybeden ışık tasarımcısı Tolga Güleryüz, daha önce yapımcılık ve yönetmenlik yaptı. Şimdiye kadar çok sayıda projede yer alan Tolga Güleryüz, 2015-2017 yılları arasında ünlü oyuncu Zeynep Gülmez ile evliydi.

KAZADAN ÖNCEKİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Trafik kazasında hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün kazadan saatler önce aynı minibüste bulunan ve yaralı olarak hastaneye kaldırılan oyuncu Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner’le görüntülü görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Görüntülü görüşme anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Güleryüz, ‘Sevenleri kavuşturmak görevimiz’ notunu düşmüştü.

Başa dön tuşu