Ekonomi

Mobilden başvuranlara 600 TL’ye kadar ödemeler devam ediyor! O katılım bankasından büyük hoş geldin fırsatı…

Mobilden başvuru yapanlara özel 600 TL’ye varan ödemeler yapılmaya devam ediyor. Hoş Geldin Paketi kapsamında ilgili tarihlerde ödemeler gerçekleştirilecek. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından duyurulan Hoş Geldin Paketi ile 600 TL’ye kadar destek verilecek. Mart ayı sonuna kadar geçerli kampanyanın detayları belli oldu.

Kuveyt Türk Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile Kuveyt Türk müşterisi olanlara özel 600 TL’ye varan Hoş Geldin Paketi sunulacak. Hoş Geldin Paketi kapsamında ayrıca birçok avantaj yer alıyor. Ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri de sunulmaya devam ediyor.

600 TL’YE VARA HOŞ GELDİN PAKETİ DUYURULDU!

Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olma sürecini tamamlayanlara 600 TL’ye varan Hoş Geldin Paketi sunulacak. 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren devam Mart ayı sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediyor.

31 Mayıs’a kadar yapılacak 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Nakit Kart harcamasına 200 TL, verecekleri her otomatik fatura talimatına 50 TL olmak üzere toplamda 200 TL ve 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Kart harcamasına ise 200 TL olmak üzere toplamda 600 TL’ye varan harcama iadesi alınabilecek.

HOŞ GELDİN PAKETİ DETAYLARI NELER?

Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olanlara özel Hoş Geldin Paketi fırsatı sunuluyor. Bu kapsamda 200 TL’lik Sağlam Kart harcamasına 200 TL harcama iadesi yapılıyor. Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri harcamalara ise ilk alışverişte 200 TL harcama iadesi sunuluyor.

Herhangi bir kanal üzerinden verilen fatura talimat her ödendiğinde 50 TL, toplamda ise 200 TL Altın Puan hediye edilecek. Toplamda 4 fatura talimatına kadar verilecek 200 TL Altın Puan kazanma şansı da sunulacak. Görüntülü görüşme ile müşteri olan ve Sağlam Kart alan müşterilerin yapacakları ilk 200 TL ve üzeri kredi kartı harcamasında da 200 TL Altın Puan sağlanacak. Toplamda ise 600 TL’ye varan Hoş Geldin Paketi ile birçok avantaj sunulmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu