Medya

Müge Anlı Erdal sakız cinayetinde itiraf geldi!

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Erdal Sakız cinayeti araştırılıyordu. Önce kayıp olarak aranan Erdal Sakız ormanlık alanda aracının içinde ölü olarak bulunmuştu. Müge Anlı Erdal Sakız cinayetinde sıcak gelişmeler yaşandı.

ATV’de yayında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kayıp olan Erdal Sakız aranıyordu. Erdal Sakız’ın bir cinayete kurban gitmiş olma ihtimali üzerinde durulurken acı haber geldi. Talihsiz adam ormanlık alanda aracının içinde ölü olarak bulundu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayınlarını ihbar kabul eden ekipler soruşturma başlatırken çok sayıda kişi Jandarma tarafından gözaltına alındı.

AİLE ÜYELERİ DE GÖZALTINA ALINMIŞTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosuna gelen Jandarma ekiplerinin gözaltına aldığı kişiler arasında Erdal Sakız’ın eşi, oğlu, sevgilisi ve aile üyeleri de vardı. Ayrıca Erdal Sakız’ın yakın arkadaşı olduğu iddia edilen Ersin Koç ve eşi de Jandarma tarafından gözaltına alınmıştı. Ercan’ın stüdyo dan ayrılırken rahat tavırları dikkat çekmişti. Ancak yapılan sorgularda cinayet itirafı geldi.

CİNAYETİ SORGUDA İTİRAF ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert Erdal Sakız cinayetine ilişkin sıcak gelişmeler yaşanıyor. Gözaltına alınan Ersin Koç ve ailesinden cinayet itirafı geldiği öğrenildi. Zaten dün Ersin Koç’un kızı Müge Anlı muhabirine yaptığı açıklamada babasını söylemek zorunda kaldığını anlatmıştın. Anne ve ağabeyini kurtarmak istediğini söyleyen genç kız, babasıyla ilgili anlattıklarının detaylarını vermedi.

Gözaltına alınan Koç ailesinden Lale Koç’un ise verdiği ifadede Erdal’ın evlerine para almak için geldiğini ancak bu sırada kendisinin elini tuttuğunu ve öpmeye çalıştığını anlattığı öğrenildi. Bu sırada kocasının geldiğini ve tüfekle Erdal Sakız’ı vurduğunu anlatan Lale Koç’a aile tepki gösterdi.

Başa dön tuşu