Medya

Müge Anlı ölümden döndü! Başından geçen kazayı canlı yayında anlattı herkesi korkuttu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümüne Müge Anlı’nın itirafı damga vurdu. 49 yaşındaki Müge Anlı ölümden döndüğünü açıkladı.

ATV de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu uzun zamandan beri üstlenen Müge Anlı, bu sabah canlı yayında ölümden döndüğünü açıkladı. Son dönemlerde kanser hastası Tuğba’nın parasını toplamak için çaba harcayan Müge Anlı parayı Tuğba’ya teslim ederken Başından geçenleri anlattı. Peki, Müge Anlı ne kazası geçirdi? Müge Anlı’ya ne oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kanser hastası Tuğba Aslanhan’ın tedavi parasını harcayan kayınbiraderi Ezel Bayraktar gündeme damga vurmuştu. Günlerdir Tuğba’nın tedavisi için çaba harcayan ünlü sunucu Müge Anlı’ya izleyicilerinden destek geldi. Tuğba’nın Tedavi olması için gereken para toplanırken Müge Anlı’da geçirdiği ölümcül kazayı itiraf etti.

Müge Anlı ölümden döndü

Türkiye’nin en başarılı kadın sunucusu olan ve yıllardır ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, dün 49. yaş gününü kutlamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde açıklama yapan Müge Anlı ölümden döndüğünü itiraf etti.

Müge Anlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Sonu kötü olabilecek bir kaza geçirdim. Evdekiler dediler ki Tuğba o kadar mutlu oldu onun duaları seni korudu”.

Ancak Müge Anlı başından geçen kazanın nasıl bir kaza olduğu ile ilgili detaylı bilgi vermedi.

Başa dön tuşu