Medya

Müge Anlı programında çok konuşulan Sinan Sardoğan sonunda tutuklandı

Müge Anlı, programında Arife Gökçe’nin kaybında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan’a canlı yayında tepki göstermişti. Müge Anlı bacaklarına bakan Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma, sana bir uçarım buradan. Yararım beynini.” demişti. Yaptıkları ortaya çıkan Sinan Sardoğan, küçük çocuğa cinsel istismar iddiası ile gözaltına alındı.

Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı resmen çileden çıktı. Müge Anlı, ATV’de yayınlanan programında Arife Gökçe’nin kaybından sorumlu tutulan şüpheli Sinan Sardoğan’a sarf ettiği cümleler herkesi şaşkına çevirmişti.

“Bacaklarıma bakma, beynini yararım”

Müge Anlı, programda Sinan Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma, sana bir uçarım buradan yararım senin beynini.” diyerek tepki gösterdi. Sardoğan, “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum?” diyerek yanıt verdi. Müge Anlı bu cevapla iyice çileden çıktı.

Bayılma numarası yaparak yayından kaçtı

Müge Anlı’nın Arife Gökçe ile ilgili olan bölümünde büyük gelişmeler yaşandı. Sinan Sardoğan’la alakalı 7 farklı ihbar daha geldi. Bir vatandaş yaşananlara dayanamayarak stüdyoya geldi ve Sinan Sardoğan ile yaşadığı olayın ayrıntılarını anlattı. Sinan Sardoğan’ın kadını sıkıştırdığı öğrenildi ve cebinde de büyük taşlar olduğunu söyledi. Çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

Sinan Sardoğan ile alakalı Özkan Deveci şunları aktardı: “Esenyurt’ta kaldırımda bir kadınla tartıştığını gördüm. Onları karı koca sandım, ama olmadıklarını anladım. Hemen koşup ‘Abla eşin mi?’ diye sordum. ‘Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. ‘Eşimi aradım, geliyor’ diye yanıtladı. Ben de bu Sinan’ın iki yakasını toplayıp bir kadını niye rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta kadar taşlar vardı, kadında korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaparak adamı dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu arabamdan alıp ambulansı arayacaktım. Fakat döndüğümde Sinan yoktu. Bayılmış numarası yapıp kaçmış, ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapık olması gerektiği yerde görmek istiyoruz.”

Sinan her iddiayı yalanladığı gibi bunu da yalanlayarak “Ben seni tanımıyorum, öyle bir şey olmadı” dedi ve konuyu değiştirmek için çabaladı.

Müge Anlı’ya tehdit

Müge Anlı’nın programında günlerdir konuşulan Arife Gökçe’nin kaybolmasıyla alakalı Sinan Sardoğan isimli şüpheli Müge Anlı’yla inatlaşarak “Adamı sinirlendirme, yarıyordun beynimi gel” dedi.

Küfürler savuran Sardoğan’a Müge Anlı “Ancak ağzında bu laflar, bir şey yapamadığın için” diyerek tepki verdi.

Sardoğan gözaltına alındı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüpheli olarak bulunan Sinan Sardoğan yaşı ilerlemiş kadınlara da cinsel içerikli mesajlar gönderiyordu. Müge Anlı’nın yayında “Bacaklarıma bakma, kafanı yararım” diyerek sinirlendiği Sardoğan gözaltına alınıp emniyete götürüldü.

Başa dön tuşu