Medya

Müge Anlı stüdyosu buz kesti! Selim Yalçınkaya cinayetinde şoke eden çoklu ilişki iddiası! Herkes dinlerken utandı

Müge Anlı Selim Yalçınkaya cinayetinde şok gelişme! Çoklu ilişki iddiası sonrası herkes buz kesti. Müge Anlı ve izleyenler dinlerken utandı, o anlatırken utanmadı.

Müge Anlı stüdyosu buz kesti! Selim Yalçınkaya cinayetinde şoke eden çoklu ilişki iddiası! Herkes dinlerken utandı. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde Selim Yalçınkaya cinayeti konuşuluyor. Eşinin ihaneti dağları sonrasında Boşanan ve ardından da öldürülen Selim Yalçınkaya’yı kim ya da kimlerin öldürdüğü araştırılıyor. Selim Yalçınkaya’nın eski eşi Derya bugün anlattıkları ile yine stüdyoda ki herkesi şaşkına çevirdi. Başkaları ile ilişki yaşayan ve bunları da eski eşi Selim’e mesaj atarak anlatan Derya, ölen eski eşini çoklu ilişki ile suçladı. Derya, eski eşi Selim’in o mesajları atmasını istediğini ve bunlara okuyarak kendini tatmin ettiğini öne sürdü. Derya’nın bu açıklamaları stüdyoda ki herkesi şaşkına çevirdi.

Müge Anlı Selim Yalçınkaya cinayeti Son Günlerin en çok konuşulan konularından Biri haline dönüştü. 23 yaşında cinayete kurban giden Selim Yalçınkaya’nın katili aranıyor ancak ortaya çıkan gerçekler ağızları açık bırakmaya devam ediyor. Eski eşi Derya’nın kendisine ihanet etmesi sonrasında Ayrılık kararı alan ve boşanan Selim Yalçınkaya Ayrıldıktan Kısa bir süre sonra öldürülmüştü. Derya ve Selim arasında geçen mesajlaşmalar akıllara durgunluk verdi. Bugün canlı yayında o mesajlarla ilgili açıklamalarda bulunan Derya, eski eşinin Özellikle bu mesajları kendisinden istediğini iddia ederek kendini böyle tatmin ettiğini öne sürdü. Derya aynı zamanda eski eşi Selim Yalçınkaya’nın çoklu ilişki istediğini de iddia etti.

İHANET YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya’nın katili aranıyor. Programda Selim Yalçınkaya’nın eski eşi Derya’nın ihanet mesajları da ortaya çıkmıştı. Mesajların açıklanması ile birlikte tepki gösteren Müge Anlı, “Sen eşin ilk öldüğünde verdiğin ifadede kabul etmemişsin Erdoğan’la birlikteliğini. Ben senin 2 katın yaşındayım. Ben hiç kimseyle böyle konuşamam, ne eşimle konuşabilirim, ne bir kız arkadaşımla konuşabilirim. Hele ki eşime bu kadar böyle yaşadığım ilişkinin ayrıntılarını anlatmak… Kızım siz ne yiyorsunuz, ne içiyorsunuz?” ifadelerini kullanmıştı.

KENDİNİ BÖYLE TATMİN EDİYORDU

Öldürülen Selim Yalçınkaya’nın eski eşi Derya bugün de herkesi şaşkına çeviren açıklamalarına devam etti. Eşine gönderdiği ihanet yazışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Derya, “Söyleyemedim ama artık benim üstüme yönelen bir şey var. Selim’in bana bu mesajları ayrıntısıyla yazdırmasının amacı kendisini tatmin etmesi aslında.” dedi. Derya aynı zamanda ölen eski eşinin kendisinden çoklu ilişki istediğini de iddia etti. Ancak Derya’nın bu açıklamaları ne stüdyoda bulunanlara ne de sosyal medya kullanıcılarına inandırıcı gelmedi.

Başa dön tuşu