Medya

Müge Anlı stüdyosunda ilginç anlar! Bir anda stüdyoya daldı, bağırmaya başladı! Stüdyodakiler şaşkına döndü

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç anlar yaşandı. Müge Anlı’nın bugünkü bölümünde bir anda sürüyor ya dalan adam bağırmaya başlayınca stüdyodakiler Neye uğradığını şaşırdı.

Müge Anlı stüdyosunda ilginç anlar! Bir anda stüdyoya daldı, bağırmaya başladı! Stüdyodakiler şaşkına döndü. ATV’de hafta içi her gün izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Kasım 2022 yeni bölümüyle bugün izleyici karşısına çıktı. Bugün yine kayıpları bulmaya çalışan Müge Anlı’da oldukça ilginç dakikalar yaşandı. Programın bitmesine dakikalar kala bir kişi stüdyo ya dalarak bağırmaya başladı. Programı kapatmaya hazırlanan Müge Anlı ve stüdyoda bulunan diğer konuklar neye uğradıklarını şaşırdı.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile uzun yıllardan bu yana ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı’da bugün yine ilginç konular vardı. Üniversite öğrencisi Genç Kızın ailesi ile barışması, kayıpların aranması gibi konuları işleyen Müge Anlı programı kapatacağı sırada yaşananlarla şaşkına döndü.

STÜDYOYA GİRİP BAĞIRMAYA BAŞLADI

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde stüdyoya giren bir kişi bir anda bağırmaya başlayınca başta Müge Anlı olmak üzere stüdyoda bulunan herkes şaşkına döndü. “Salih beni dolandırdı paramı istiyorum” diye bağıran adam kısa süreli bir şok etkisi yaratırken hemen apar topar stüdyodan çıkarıldı.

MÜGE ANLI NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Bu sırada süresi dolan ve programı kapatmaya hazırlanan Müge Anlı ise Neye uğradığını şaşırdı. Yaşananları ekran başındakileri açıklayan Müge Anlı, “bugün iyi saatte olsunlar geliyor” yorumunu yapınca stüdyoda gülme krizine sebep oldu. Bu İlginç olayın ardından Müge Anlı programı kapatarak yayına son verdi.

Başa dön tuşu