Medya

Müge Anlı’daki metrobüs aşkı sosyal medyanın gündeminde! 72 yaşındaki Nesibe Çelik metrobüste aşık oldu başına gelmeyen kalmadı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olaylar gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadar onlarca dosya işleyen ve çok sayıda kayıp kişiyi ailesine kavuşturan Müge Anlı ve ekibi bu kez 72 yaşındaki Nesibe Çelik’in dolandırılma olayını stüdyoya taşıdı. Programın canlı yayınına katılan Nesibe Hanım, başına gelenleri tek tek anlattı.

Hafta içi her gün canlı yayınla evlerinize konuk olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü yeni bölümüne Nesibe Çelik damga vurdu. 72 yaşında olan ve başına gelenleri canlı yayında tek tek anlatan Nesibe Hanım, metrobüs aşkı yüzünden evinden oldu. Metrobüse bindikten sonra hayatı değişen Nesibe Hanım, yan koltuğunda oturan kişinin kendisini nasıl dolandırdığını anlattı.

METROBÜS AŞKI TARAFINDAN DOLANDIRILDI

Canlı yayında anlattıklarıyla başta sunucu Müge anlı ve tüm izleyiciyi şaşkına çeviren Nesibe Çelik, türbeye gitmek için metrobüse bindiğini ve tüm hayatının değiştiğini söyledi. Metrobüs kuyruğunda beklerken Salih Baytar isimli şahsın yanına yaklaştığını ve hemen yan koltuğuna oturduğunu anlatan Nesibe Hanım, oturduktan hemen sonra da kendisiyle tanışmak için konuşmaya başladığını öne sürdü. Salih Baytar, Londra vatandaşı olduğunu söyledi ve kendisini bilim insanı olarak tanıttı. Salih Baytar’ın kendisini çok farklı tanıttığını iddia eden Nesibe Hanım, ‘Veterinerim dedi. Bilim insanıyım dedi. Villası olduğunu söyleyerek güvenimi kazandı.’ ifadelerini kullandı.

SENET İMZALATTI İDDİASI

Türbeye gitmek için metrobüsten indiğinde Salih Baytar’ın da kendisinin peşinden geldiğini söyleyen Nesibe Çelik, evini satmak istediğini söyleyince Baytar’ın kendisinin numarasını aldığını ve hep aradığını iddia etti. Baytar’ın kendisine ‘çıtır’ dediğini öne süren Çelik, aradan iki hafta geçtikten sonra Baytar’ın evine alıcı bulduğunu söyleyerek kendisini aradığını ve daha önce anlaştığı kişiden iki misli para vereceğini söylediğini öne sürdü. Salih Baytar ile buluşup çay içtiklerini, orada kendisine senet imzalattığını iddia eden Nesibe Hanım, paranın hesaba yattığını duyunca inandığını ve imzayı attığını aktardı. Ancak bankaya gittiğinde onu hiç beklemediği kötü bir sürpriz bekliyordu. Şube müdürü tarafından kendisine dolandırıldığı açıklaması yapıldı. Anlattıklarıyla güvenini kazanan Salih Baytar’ın 18 dosyası olduğunu öğrenen ve dünyası başına yıkılan Nesibe Hanım, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemek için canlı yayına çıktı. Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Müge Anlı ise dolandırıcı olduğu iddia edilen Salih Baytar’ın bulunması için ekibi ile birlikte arama çalışmalarını başlattı.

Başa dön tuşu