Medya

Müge Anlı’nın dudağına ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün neden geç başladı?

ATV’de canlı yayında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün geç başlaması merak konusu oldu. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün neden geç başladı? Müge Anlı’nın dudağına ne oldu?

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00’da izleyici karşısına çıkıyor. Bugün saat 10’da televizyonlarını açan izleyiciler programından kaydını görünce şaşkına döndü. Birçok izleyici arama motorunda Müge Anlı neden başlamadı, Müge Anlı ile Tatlı Sert neden geç başladı gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Merak edilen diğer bir soru ise Müge Anlı’nın dudağına ne oldu sorusu oldu.

MÜGE ANLI BUGÜN NEDEN GEÇ BAŞLADI?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.00’da izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde yaşananlar şaşkınlık yarattı. Saat 10.00’da program başladı ancak ünlü sunucu Müge Anlı izleyici karşısına çıkmadı bant kaydı yayınlandı. Ekran başında programı takip eden izleyiciler ise Müge Anlı bugün neden yok sorusunun yanıtını aramaya başladı. Ünlü sunucu Müge Anlı Saat 10.30 sularında canlı olarak ekran karşısına çıktı.

MÜGE ANLI’NIN DUDAĞINA NE OLDU 18 KASIM 2022

Müge Anlı’nın ekrana çıkması ile birlikte araştırılan sorun Müge Anlı’nın dudağına Ne oldu sorusu oldu. Ünlü sunucu başına gelen talihsiz kazayı açıklarken sabah köpeği ile oynarken dudağını ısırdığını söyledi. Program için stüdyo ya geldiğini ancak kanamanın durmaması nedeniyle dikiş attırmak Zorunda kaldığını söyleyen Müge Anlı kaldığı yerden programa devam etti.

Başa dön tuşu