Medya

Müge Anlı’nın gözü döndü! Söylediği sözler herkesi şok etti

ATV ekranlarında merakla takip edilen Müge Anlı programına katılan kişi bedduaları ile ortalığı birbirine kattı. Hiç durmadan kızına hakaretler ve beddualar yağdırdı. Müge Anlı, resmen çılgına döndü. Fadime hanım, “Erkek seçiminde IQ seviyesi düşüyor” sözlerini kızı için söylemişti. İşte olay Müge Anlı programının ayrıntıları…

Kısa zaman önce programa katılan Fadime hanım, kızıyla ilgili problemler yaşıyor. Kızının doğru eş seçimi yapamadığını söyleyen Fadime hanım, kızının 25, kaçtığı kişinin 40 yaşında olduğunu söylemişti. Programa çıkan kızı Nuray ise kaçtığı adamı sevdiğini dile getirmişti. Sık sık krizler geçiren Fadime hanım kızına hiç duyulmamış beddualar etti.

“Kızım onun koynuna girmeyecek!”

Sinir krizleri geçiren Fadime hanım, kızının asla 40 yaşındaki Engin ile evlenemeyeceğini söylerken bağırıp çağırmıştı. “Kızım onun koynuna girmeyecek!” sözleri sarf etmişti. Müge Anlı tepkili şekilde, “Zaten bunlar beraber yaşıyorlar, sen daha ne koynundan bahsediyorsun. Bununla beraber senin kızın. Ben bilmem diyorsun ama neyin derdindesin daha? Bazı şeyleri yapmak için belediye imzası gerekmiyor. Evini tutmuş, zaten gitmiş, birlikte kalıyorlar. Belki kızın şu an hamile.” sözleriyle olabilecek ihtimalleri sıralamıştı. Fadime hanım akıllara durgunluk veren tepkileriyle ortalığı yıktı.

Bedduaların arkası kesilmedi

Fadime hanım tüm olanlardan sonra kızına, “Günü gününde kör gelsin, ciğerleri bölünsün! 3 sene emzirdiğim o süt ağzından burnundan gelsin!” sözlerini sarf edince Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı.

Müge Anlı olay tepki verdi

Canlı yayında yaşananlar esnasında herkesin ağzı açık kalırken Müge Anlı sinirlerine hakim olamayarak, “İtin duası kabul olsa gökten kemik yağardı” sözlerini sarf etti.

Başa dön tuşu