Medya

Müzisyen Mehmet Dudarık konser sonrası saldırıya uğradı! Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor

Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık, tanımadığı kişinin saldırısına uğradı. Konser vermek için Ankara’ya giden Piiz grubunun davulcusu olan Mehmet Dudarık, tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından kafasına aldığı darbeler sonucunda yoğun bakıma kaldırıldı. Tartışmanın ‘Ayağıma bastın’ diyerek başladığı ve kavgaya dönüştüğü öğrenildi. Genç müzisyen yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Piiz grubunun 14 Aralık tarihinde konser vermek için gittiği Ankara’da grubun davulcusu Mehmet Dudarık’ın tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradığı öğrenildi. Konserin ardından saldırıya uğrayan Dudarık, kafasına aldığı darbeler sonucunda yoğun bakımda tedavi altına alındı. Genç müzisyene saldıran kişinin yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. İşte detaylar…

TANIMADIĞI KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRADI

Ahmet Çilingir, Emir Yaşar, Doğa Usta, Muzaffer Doğan ve Mehmet Dudarık’tan oluşan Piiz grubu, 14 Aralık tarinde konser vermek için gittiği Ankara’da hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Grubun davulcusu Mehmet Dudarık, konserin ardından telefonla konuşmak için dışarı çıktı. Bu sırada tanımadığı bir şahsın ‘Ayağıma bastın’ demesinin ardından darp edildi.

YOĞUN BAKIMDA YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Şahsın Dudarık’a ‘Ayağıma bastın’ dediği ve burada yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından tanımadığı şahıs tarafından darp edilen genç müzisyenin kafasına çok sayıda darbe aldığı öğrenildi. Kafasına çok sayıda darbe alan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Dudarık’ın yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Yaşanan üzücü olayın ardından Piiz grubunun sosyal medya hesabından Mehmet Dudarık’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada, ‘Sevgili kardeşimiz, grubumuzun davulcusu Mehmet Dudarık, geçtiğimiz Çarşamba günü Ankara’da verdiğimiz konser sonrasında tanımadığı bir şahsın ‘ayağa basma’ bahanesiyle sataşması sonrası, arkası dönük bir şekilde telefonla konuşurken saldırıya uğramıştır. Kafasına aldığı çok sayıda darbe sonrası hastaneye kaldırılan davulcumuzun hayati tehlikesi devam etmektedir ve halen yoğun bakımda bulunmaktadır. Saldırgan şahıs, kolluk kuvvetleri tarafından yakalanmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna ve sevenlerimize üzüntü ile duyururuz.’ denildi.

Başa dön tuşu