Ekonomi

Nakde ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor! O bankada faiz oranı yüzde 0,99’a kadar düştü! Son tarihe dikkat…

Bankaların çok sık düzenlediği ve sayılarını her geçen gün arttırmaya devam ettiği kampanyaları kapsamında, bilhassa son zamanlarda, kredi kampanyaları öne çıkmaya başladı. Gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında vatandaşlar avantajlı nakit ihtiyacını giderebilmek adına kampanyaları yakından takip etmeye başlamışken; mart ayında bir banka daha ihtiyaç kredilerini kampanyaya soktuğunu duyurdu.

İhtiyaç kredilerinde faiz oranları düşmeye devam ederken; gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında bu oranlar daha da aşağıya çekilmeye başlandı. Bu kapsamda yeni bir kampanya düzenleyen Burgan Bank, dijital bankacılık sistemi olan On Bankacılık müşterilerine özel kredi kampanyasını devreye aldı. On Bankacılık müşterisi olanların yararlanabileceği faiz indirimli ihtiyaç kredisinde şartlar da belli oldu.

ON BANKACILIK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0,99

Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranlarını dibe çekmiş olan On Bankacılık, yeni banka müşterisi olanlara özel bir kampanya hazırladığının altını çizdi. Bu kapsamda On Bankacılık’a katılan vatandaşlar, yüzde 0,99 faiz oranından sadece son 30 gün içerisinde ilk defa ON’lu olmaları halinde yararlanabilecek. Bu kapsamda 10 bin TL üst limitli yüzde 0,99 faizle kredi sunacak olan On Bankacılık, kredi kapsamında 6 aya kadar taksitlendirme de sağlayacak. Ayrıca, On Bankacılık, bu kredi kapsamında kampanyaya özel olarak, herhangi bir kredi tahsis ücreti almayacak.

ON BANKACILIK’TA KAMPANYANIN SON TARİHİ 31 MART

On Bankacılık’ın gerçekleştirdiği ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu için 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olmanın yeterli olduğu öğrenildi. İhtiyaç kredisi başvurularını ON internet sitesi ve ON Mobil kanallarından kullandırtan On Bankacılık, söz konusu kredinin Burgan Bank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde nakit olarak alınabileceğinin de altını çizdi. Yeni kampanyası kapsamına başvuruları almaya başlamış olan On Bankacılık, vatandaşların kampanyadan yararlanabileceği tarihi de ilan etti. On Bankacılık’ın açıklamasına göre, yüzde 0,99 faizle 6 ay taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasından 31 Mart 2023 tarihine kadar On Bankacılık’a mobil olarak katılan ve kredi başvurusunda bulunan herkes, kredi onayı alabilmesi halinde yararlanabilecek.

Başa dön tuşu