Ekonomi

Nakit sıkıntısını bitirecek son dakika gelişmesi! Onay çıktı, o banka 0.98 faiz oranı ile kredi veriyor

Acil nakit ihtiyacı olanlar Hemen bakın. Sadece yüzde 0.98 faiz oranı ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilecek. Tanışma faizi uygulanacak vatandaş kazanacak.

Nakit sıkıntısını bitirecek son dakika gelişmesi! Onay çıktı, o banka 0.98 faiz oranı ile kredi veriyor. Yeni yıl öncesi acil nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank’tan Müjdeli Haber geldi. Finansbank tanışma faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Dilediğiniz kadar tutar yüzde 0.98 faiz oranı ve 36 ay vade ile başvuru yapabilirsiniz. Finansbank düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

QNB Finansbank, son dönemlerde sağladığı imkânlarla popüler olmaya devam ediyor. Özellikle emekli maaş promosyonu konusunda oldukça Bonkör davranan banka bu defa da yılbaşı öncesi ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. QNB Finansbank’tan yapılan yeni duyuruya göre acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara çok düşük faiz oranı ile kredi sağlanacak. QNB Finansbank bu Kampanyayı tanışma faizli kredi olarak duyurdu. Yani Finansbank’a yeni gelecek müşteriler düşük faizli kredi fırsatından faydalanmak şansı bulacak. QNB Finansbank düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ TANIŞMA KREDİSİ

Yeni yıl öncesi nakit sıkıntısını gidermek isteyen vatandaşlara Finansbank’tan ucuz kredi kampanyası başladı. Son dönemlerde Türkiye’nin en önde gelen özel bankalarından Biri haline dönüşen Finansbank, özel faiz oranı ile Yeni müşterilerine Kredi kullandıracak. Finansbank’ın tanış kredisi adını verdiği yeni kampanyasında faiz oranı yüzdesi 0,98 olarak belirlendi. Yani şu anda piyasanın en düşük faiz oranları Finansbank tarafından sunuluyor. 15.000 TL ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız banka tarafından karşılanıyor ve 12 ayda vade uygulanıyor. Hemen maaşınızı Finansbank’a taşıyarak ya da Finansbank’tan vadesiz hesap açtırarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Son dönemlerde yaptığı bankacılık hizmetleri ile müşteri memnuniyetini %100 olarak sağlayan Finansbank, yeni yıl öncesi kaçırılmayacak bir kampanyaya daha imza atıyor. QNB Finansbank tanış kredisi kampanyası başvuru şartları ve detayları da belli oldu. 20 yıl öncesi 15 bin TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı hemen başvuru yaparak düşük faizli olarak Finansbank aracılığı ile karşılaşmanız mümkün. Yüzde 0,98 faiz oranı ile verilecek olan bu Kredi yeni müşteriler için sağlanacak. Başvuru işlemleri ise mobil bankacılık üzerinden yapılabilecek. Aynı zamanda T.C. kimlik kartınızla en yakın Finansbank şubesine giderek de başvuru yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu