Siyaset

NEF Stadyumu’na Cumhurbaşkanı Erdoğan kareografisi damga vurdu: Kıraç şarkısı eşliğinde dev pankart açtılar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca düzenlenen ‘İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer’ programı kapsamında Galatasaray NEF Stadyumu’nda onlarca kişiyle buluştu. Stadın tıklık tıklım dolduğu programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlanan kareografi damga vurdu.

Stadı dolduran onlarca kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışlar ve tezahüratlarla karşıladı. AK Partililerin büyük buluşmasına Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan kareografi damga vurdu. Gençlerin hazırladığı kareografi sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Ünlü şarkıcı Kıraç’ın ‘Endamın Yeter’ şarkısı eşliğinde açılan dev pankartta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı ve ‘İstanbul’un Sözü, tamam inşallah’ yazısı yer aldı.

TRİBÜNLERİ TEK TEK SELAMLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişiyle tüm tribünler alkış tufanı kopardı. Erdoğan’ın gelişiyle coşkunun ve heyecanın daha da arttığı anlarda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe saha içinde yürüyerek tribünlerdeki partilileri selamladı. Açılış konuşması ve motivasyon filmi sonrasında Erdoğan, partililere seslendi.

GÜNDEM OLAN KAREOGRAFİ

AK Parti’nin ‘İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer’ programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlanan kareografi damga vurdu. Sosyal medyanın da gündemine oturan kareografi çok konuşuldu. Türk Bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının yer aldığı kareografiye ‘İstanbul’un sözü, tamam inşallah’ yazıldığı görüldü. Kareografinin açıldığı esnada Kıraç’ın ‘Endamın Yeter’ şarkısı çaldı.

Başa dön tuşu