Medya

Nevin Teoman Seren Serengil’i suçladı! Seren Serengil’in annesi Nevin Temoan’dan şok açıklamalar: Kızım beni kandırdı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, annesi Nevin Teoman’ın kendisi hakkındaki iddialarla gündeme geldi. Annesi Nevin Teoman ile mahkemelik olduğu iddia edilen Serengil hakkındaki iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Nevin Teoman, kızının 30 milyonluk evin tapusunu üzerine geçirdiğini öne sürdü. Kızı tarafından kandırıldığını söyleyen Teoman, ‘Ne imzaladığımın farkında değildim’ dedi.

Anne Nevin Teoman’ın kızı Seren Serengil hakkındaki şok suçlamaları gündemin en üst sıralarında yer almaya devam ederken gözler Serengil’in yapacağı açıklamaya çevrildi. Suadiye’deki evin tapusunu kendi üzerine geçirdiğini iddia ederek kızını suçlayan Teoman, kızı Seren Serengil’e dava açtı. İşte olayın tüm detayları…

30 MİLYONLUK EVİN TAPUSUNU ALDI İDDİASI

İddialara göre Seren Serengil, annesi Nevin Teoman’ı GATA’ya götürerek sağlık heyetine soktu. Annesine vasiyetini yazdırdıktan sonra ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptırdı ve noterden annesinin imzasını aldı. Daha Sonra Nevin Teoman’ın 30 milyonluk evini tapusunu üzerine aldı. Maddi sıkıntı yaşadığı öne sürülen Nevin Teoman ise 30 milyon lira değerinde olan dairesini satılığa çıkarmak istediğinde dairenin kendisi üzerinde olmadığını ve kızı Seren Serengil’in daireyi üzerine geçirdiğini öğrendi ve kızına dava açtı.

SEREN SERENGİL’DEN HAKKINDAKİ SUÇLAMALARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Annesi Nevin Teoman’ın hakkındaki suçlamalarına sessiz kalamayan Seren Serengil ise tüm bu suçlamaları reddetti. Annesine 25 yıldır kendisinin baktığını ve tüm ihtiyaçlarını karşıladığını söyleyen Serengil, ‘Annemin 25 yıldır tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum. Kız kardeşim Fulya’ya para gönderip anneme yardım ediyorum. Annemin vasiyetiydi zaten o evi sana vereceğim diyordu. Noter’de de bunu kendisi beyan etti.’ dedi.

 

Başa dön tuşu