Medya

Nihat Hatipoğlu’na dansöz şoku! Katıldığı törende dansözü görünce gözleri fal taşı gibi açıldı

Nihat Hatipoğlu düğün törenine katıldı, dansöz çıkınca şoke oldu. Düğünde yaşananlar sosyal medyayı çalkaladı.

Türkiye’nin ünlü isimlerinden Sevim Egesoy’un kızı Burcu Özüyaman Lübnanlı Rachad Ghandour ile evlendi. Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu çiftin imam nikahını kıydı. Ancak düğünde yaşananlar sosyal medyanın gündemine oturdu. Nihat Hatipoğlu’nun katıldığı düğün töreninde dansöz olması görenlerin gözlerini faltaşı gibi açtı.

Türkiye’de bir döneme Anadolu’nun prensesi lakabı ile damga vuran şarkıcı Sevim Egesoy’un kızı Burcu Özüyaman Dünya evine girdi. Burcu Özüyaman ve Lübnanlı Rachad Ghandour çiftinin imam nikâhını Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu kıydı. Ancak imam nikahı sırasında yaşananlar sosyal medyayı adeta çalkaladı. Görüntüler sosyal medyanın gündemine otururken büyük tepki topladı.

Düğünde yaşananlar tepki çekti

Burcu Özüyaman ve Lübnanlı Rachad Ghandour Çiftinin düğününe Lübnan, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar dan çok sayıda davetli katıldı. Törende çiftin imam nikahını ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu kıydı. Nihat Hatipoğlu eşi ile birlikte çiftin düğün törenine katılırken imam nikahı sonrasında evlilikle ilgili tavsiyelerde verdi.

Ayrıca çiftin düğününe katılan ünlü isimler arasında Özge Ulusoy, Özlem Yıldız, Eylem İpek Şafak, Derya Ayaydın gibi isimler de vardı. Düğünden önce semazen gösterisi yapıldı ardından da folklor ekipleri ve Dansçılar sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün sosyal medyayı da çalkaladı.

İmam nikahı sonrası dansöz gösterisi

Düğünde nikah kıyılması sonrası sahneye dansözlerin çıkması hem davetlileri şaşırttı Hem de sosyal medyadan tepki çekti. Nihat Hatipoğlu’nun katıldığı düğünde dansöz olması herkesi şaşkına çevirirken imam nikahı sırasında davetlilerin başını örtmemesi de tepki çekti.

Başa dön tuşu