Ekonomi

O banka öğrencileri sevindiren kampanyasını başlattı! Başvuran 400 TL’sini alıyor: 31 Mart son gün!

Akbank, yenilikçi kampanyaları ve teknolojik yatırımlarıyla tanınmaktadır. Bunların yanı sıra gençlerin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar da hayata geçirmektedir. Bu kampanyalardan yeni biri de hayata geçti. Başvuran tüm üniversite öğrencileri 400 TL’yi kapıyor. İşte Akbank’ın yeni kampanyasının detayları.

Akbank gençlere destek olmaya devam ediyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada “Akbank olarak gençlere güç katmaya ve onların geleceğine yatırım yapmaya inanıyoruz. Öğrenci kampanyamız, gelecek nesli desteklememizin birçok yolundan sadece biri. Şimdi başvurun ve bu heyecan verici fırsattan yararlanın!” denildi.

Siz de bu kampanyadan nasıl yararlanacağını merak edenlerden misiniz? Haberimiz ihtiyacınız olan tüm detayları içermektedir. Akbank 400 TL’yi ne zaman hesabınıza aktaracak? Kampanyanın şartları ve koşulları nelerdir? Bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan tüm yanıtlara haberimizde.

YENİ KAMPANYA İLE 400 TL

Akbank, 2023 yılı için geniş kampanya portföyü ile hem mevcut hem de potansiyel müşterilerine farklı fırsatlar sunmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca banka, üniversite öğrencilerine başvuru üzerine 400 TL’lik cömert bir chip para sunan yeni bir kampanya duyurdu. Akbank’ın öğrencilere nasıl bu kadar cömert bir teklif sunabildiğini merak ediyor olabilirsiniz. Kampanyanın detayları haberimizde…

KAMPANYANIN KOŞULLARI NELERDİR?

Axess Öğrenci Kartı kampanyası 1 Mart- 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya, Akbank hesabı olsun ya da olmasın tüm Axess Öğrenci Kartı sahipleri için geçerlidir. Başvurusu onaylanan öğrencilere 15 Nisan 2023 tarihine kadar yapacakları her 250 TL ve üzeri harcama için 100 TL olmak üzere toplam 400 TL verilecektir. Yani bu kapsamda 1000 TL harcayıp 400 TL chip-paraya sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya sadece 18-30 yaş arasındaki bireyler katılabiliyor. Ayrıca, aynı gün içinde aynı işletmede yapılan işlemler bu kampanya için geçerli değildir. İşlem tamamlandığında kazanılan chip-para karta yüklenecektir. Dilerseniz Juzdan uygulaması ile chip-paranızı nakde çevirerek de kolay harcama yapabilirsiniz.

Alışveriş yaparken ekstra para kazanmak için bu harika fırsatı kaçırmayın! Axess Öğrenci Kartınız için bugün başvurun ve her alışverişinizde chip-para kazanmaya başlayın.

Başa dön tuşu