Ekonomi

O banka promosyonda çıtayı yükseltti! Aralık ayında 33 bin 500 TL maaş promosyonu tek seferde hesaba yatacak

Maaş promosyonu ödemesi haberleri peş peşe geliyor. O banka promosyon ödemesinde çıtayı Bir Hayli yükseltti. Çalışanların banka hesabına 33.500 TL promosyon yatıracak.

O banka promosyonda çıtayı yükseltti! Aralık ayında 33 bin 500 TL maaş promosyonu tek seferde hesaba yatacak. Bankaların maaş promosyonları rekabeti Kasım ayında da hiç hız kesmeden devam ediyor. Bankalar peş peşe kamu kurum ve kuruluşları ile yaptıkları yeni anlaşmaları duyururken Özel sektör çalışanlarına da promosyon ödemesi yapılıyor. Son haber Dokuz Eylül Üniversitesi’nden geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi yeni bir banka ile anlaşma sağlayarak çalışanlarına promosyon rakamlarını güncelledi.

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yapılan yeni promosyon anlaşması ile birlikte 8300 personele verilecek olan promosyon rakamı arttırıldı. Aralık ayı içinde tek seferde ödenmek üzere Dokuz Eylül Üniversitesi çalışanlarına 33.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.  Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü resmi açıklamayı yaptı. Çalışanlar bu haberin ardından bayram edecek.

BİNLERCE ÇALIŞANA TEK SEFERDE ÖDENECEK

Yüksek promosyon duyurusu Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, tarafından yapıldı. Resmi bir açıklama yapan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü, “Bizler Dokuz Eylül Üniversitesi olarak, çalışma arkadaşlarımızın hak ve menfaatlerini gözetmeye devam ediyoruz. Bu noktada rektörlük binamızda gerçekleştirilen banka promosyon ihalesinde en iyi teklifi veren bir banka ile ile anlaşmaya vardık.” dedi.

İYİ BİR RAKAMA İMZA ATTIK

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Açıklamasının devamında Türkiye’de ekonomik şartlara bakıldığında iyi bir rakama imza attıklarını belirterek amaçlarının çalışanlarının Gayret ve verimliliklerini artırmak olduğunu söyledi. ülke genelinde refah payının artmasının kurumlara da yansıdığını belirten Hotar, yeni promosyonun çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.

ARALIK AYINDA HESAPLARA YATACAK

Dokuz Eylül Üniversitesi çalışanlarına ödenecek olan promosyonun 33.500 TL olduğu öğrenildi. Üniversite bünyesinde çalışan 9 bine yakın personel bu ödemeden faydalanacak. Promosyon ödemesi Aralık ayında çalışanların banka hesabına tek seferde peşin olarak geçecek. Dokuz Eylül Üniversitesi çalışanları promosyon rakamının duyurulması sonrasında yaşadıkları memnuniyeti sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

REKOR HALA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDE

Diğer yandan kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılan promosyon anlaşmalarında rekor hala Anadolu Üniversitesi’nin elinde bulunuyor. Ağustos ayında bir banka ile anlaşma sağlayan Anadolu Üniversitesi, binlerce çalışanı için 41 bin 500 TL maaş promosyonu almıştı.

Başa dön tuşu