Ekonomi

O banka sınırları zorladı! 15 ay taahhüt verene 13.500 TL ikramiye dağıtıyor

Promosyon rekabeti yeniden başladı. Bankalar peş peşe yeni promosyon ücretlerini açıklıyor. Bir rekor daha geldi. Üstelik bu defa 15 ay taahhüt vermek yetiyor.

O banka sınırları zorladı! 15 ay taahhüt verene 13.500 TL ikramiye dağıtıyor. 2022 yılında promosyon ücretleri en çok konuşulan başlıklar arasındaydı. Yeni yılda da benzer haberler şimdiden gelmeye başladı. bankalar yine promosyon rekabetine girdi ve birbirinden çılgın teklifleri ile Yeni müşteriler kazanmaya çalışıyor. Yılın ilk promosyon anlaşması ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden geldi. Yapılan sözleşme doğrultusunda üniversitenin çalışanlarına tam 13500 TL promosyon ödemesi verilecek. Üstelik taahhüt süresi de kısaltıldı. 15 ay taahhüt vermek yetiyor.

Emekli maaş promosyonu ve kamu çalışanlarına verilen promosyon ücretleri geçtiğimiz yıl en çok konuşulan başlıklar arasında yer aldı. Temmuz ayında maaşlara yapılan ciddi artış sonrasında bankalar resmen müşteri avına çıktı ve rekor üstüne rekor promosyon teklifleri ile binlerce müşteri kazandı. yeni promosyon anlaşması ise İş Bankası ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi arasında yapıldı. yapılan protokol kapsamında 15 aylık sözleşmeye imza atıldı. İş Bankası, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi çalışanlarına 15 aylık taahhüt karşılığında 13500 TL promosyon fırsatı sunuyor.

YENİ YILIN İLK ANLAŞMASI OLDU

Türkiye İş Bankası ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi arasında yapılan yeni promosyon sözleşmesi aynı zamanda 2023 yılının ilk sözleşmesi olma özelliğini de taşıyor. sözleşme kapsamında taahhüt süresi kısaltıldı. yani Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi çalışanlarına 15 aylık taahhüt karşılığında ödeme verilecek. bugüne kadar yapılan sözleşmelerin tamamı 36 aylık taahhüt olarak yapılmıştı. yeni promosyon sözleşmesinin kısa tutulması nedeniyle emeklilerde bu yönde umutlanmaya başladı. 2023 yılında birçok bankanın promosyon sözleşmelerini 15 ya da 24 ay üzerinden yapacağı şimdiden tahmin ediliyor.

TÜM ÇALIŞANLAR FAYDALANACAK

Yeni yılın ilk promosyon anlaşmasını imzalayan Türkiye İş Bankası ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi açıklamayı da yayınladı. Türk sağlık-sen Bolu şube başkanı Furkan Özübek promosyon anlaşması sonrası bir basın açıklaması yaparak maaşa ek ödeme Protokolü üzerinden ek promosyon sözleşmesinin çalışanlara hayırlı olmasını diledi. Özübek yaptığı açıklamanın devamında ise çalışanların beklentilerinin karşılanması amacıyla titizlik ve sürecin yönetildiğini dikkat çekerek Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü ve yöneticilerine teşekkür etti.

Türkiye İş Bankası ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi arasında imzalanan protokol doğrultusunda Ocak ayı sonuna kadar üniversitenin tüm çalışanları 13500 TL Maaş promosyonu alma hakkı kazandı.

Başa dön tuşu