Ekonomi

O bankadan emekliye 12 bin 500 TL karşılıksız ödeme! 3 gün içinde başvuru yapan SSK, BAĞ-KUR, 4C’li ve EYT’liler alabilecek

SSK, BAĞ-KUR, 4C’li ve EYT’li emekliye müjde. O banka tam 12.500 TL promosyon ödemesi yapacak. 3 gün içinde başvuru yapan emeklinin hesabına geçecek.

O bankadan emekliye 12 bin 500 TL karşılıksız ödeme! 3 gün içinde başvuru yapan SSK, BAĞ-KUR, 4C’li ve EYT’liler alabilecek. Milyonlarca emekli için Şubat ayı hızlı başladı. Bankalardan emeklilere peş peşe ödeme duyurusu geldi. Ocak ayında emeklilerin maaşlarına yapılan %30 zam sonrasında emekli promosyon ödemelerinde de rekabet hızlanmıştı. EYT’lilerin de 1 Mart itibariyle emekli maaşlarını alacak olmasıyla yeni promosyon ücretleri duyurulmaya başlandı. Kamu bankaları ve özel bankalar peş peşe yeni promosyon ücretlerini açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank Garanti ING Türkiye TEB Yapı Kredi Finansbank yeni güncel emekli promosyon ücretleri haberimizde…

Şubat ayı emekli promosyon kampanyaları bankalar tarafından peş peşe duyurulmaya başlandı. Milyonlarca emekli için Şubat ayında yepyeni bir dönem başlayacak. Çünkü EYT’lilerin de emekli olacak olması ile bankalar emekli promosyon ödemelerinde kesenin ağzını açıyor. Akbank, ING Türkiye, Yapı Kredi Bankası, TEB, Halkbank, Ziraat Bankası, Finansbank, İş Bankası ve Garanti Bankası binlerce liralık promosyon ödemesi yapacak. Peki en yüksek emekli promosyonu hangi bankada? Şubat ayı güncel emekli promosyonu ne kadar oldu?

ŞUBAT AYI PROMOSYON ÜCRETLERİ GÜNCELLENDİ

Ocak ayında emekli maaşlarına yapılan zamlar sonrasında bankalar promosyon ödemelerinde artışa gideceklerini duyurmuştu. emekli promosyon ödemelerine zam haberi şubat ayının ilk gününde geldi. EYT düzenlemesinin de meclis gündemine gelmesiyle birlikte bankalar harekete geçti. gelen ilk bilgilere göre bankaların Şubat ayı promosyon ücretlerine artış yapıldı.

Hem Kamu bankaları Hem de özel bankalar Emekli promosyon ücretlerine zam yaparken yeni rakamlarda duyuruldu. Geçtiğimiz ay 8000 TL’de kalan promosyon ücretleri Şubat ayında 12.500 TL’ye kadar yükseliyor. Asıl bomba haber ise Mart ayında gelecek gibi görünüyor. Çünkü Mart ayında EYT’lilerin de emekli olmasıyla emekli promosyon ücretlerinin 20.000 TL’ye çıkacağı iddia ediliyor.

3 YILLIK TAAHHÜT VERMEMİZ YETİYOR

Emekli maaş promosyonu için 3 yıllık taahhüt vermek yeterli oluyor. Yapmanız gereken tek şey seçeceğiniz bir bankaya maaşınızı taşımak ve sonrasında ise bankada taahhüt sözleşmesini imzalamak. SSK BAĞ-KUR 4C’li ve EYT’li tüm emekliler promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

Maaş taşıma işlemlerini banka yapabileceğiniz gibi Bankaların mobil bankacılık online bankacılık hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca T.C kimlik numaranız ve şifrenizle birlikte e-devlet girişi yaptıktan sonra da maaş taşıma işlemlerine gerçekleştirme şansına sahipsiniz. bankalar 3 yıllık taahhüt karşılığında emekli promosyon ödemesi yapıyor. Başvurusu onaylanan emekliler ATM’den 3 gün içinde yeni promosyonlarını alabiliyor. Ayrıca daha yüksek bir teklif gelmesi halinde promosyondan cayma hakkına da sahipsiniz. Fakat cayma durumunda 3 yıllık taahhütün kalan kısmını bankaya iade etmek zorundasınız.

Başa dön tuşu