Ekonomi

O bankadan evden çalışanlara müjde! Her ay 400 TL ısınma yardımı verecek! Evde çalışan herkes alıyor

Evden çalışanlara o bankadan dev müjde geldi. Her ay 400 TL ısınma yardımı verilecek. Evden çalışan herkes ısınma desteği alabilecek.

O bankadan evden çalışanlara müjde! Her ay 400 TL ısınma yardımı verecek! Evde çalışan herkes alıyor. Koronavirüs salgını ile birlikte şirketlerde ve bankalarda evden çalışan kişi sayısı artmaya başladı. Ev ortamında çalışan kişiler ısınma ve elektrik gibi giderlerinin daha da çok arttığından şikayet ediyor. Şirketler ise bu süreçte oldukça tasarruf yaptı. Bugün Finansbank evden çalışan personeli ile ilgili Müjdeli haberi doyurdu. Finansbank tarafından evden çalışan personele yakacak yardımı verilecek. Ödenecek olan ısınma desteğinin tutarı ise 400 TL olacak. Her ay düzenli olarak çalışanların hesabına yatacak.

QNB Finansbank, evden çalışanlara ısınma desteği sağlayacak. Koronavirüs salgınının başlamasıyla birlikte uzaktan çalışma daha da yaygın hale gelirken şirketler bu durumda binlerce liralık tasarruf sağladı. Ancak çalışanlar için aynı durumdan söz etmek mümkün değil. Çünkü evden çalışma ile birlikte çalışan kişilerin elektrik ve doğalgaz tüketimleri arttı. Bu durumda da işverenler yavaş yavaş çalışanlarına yakacak ve ısınma desteği gibi destekler sağlamaya başladı. Bu yardımların öncülerinden biri de koronavirüs pandemisinde süreci iyi yöneten Finansbank oldu.

EVDEN ÇALIŞANLARA YAKACAK YARDIMI

QNB Finansbank, Bugün aldığı kararla birlikte evden çalışan personeline yakacak yardımı vermeye başlıyor. Bankadan yapılan açıklamada evden çalışan personele ödenecek olan yakacak yardımı tutarının 400 liraya yükseltildi bildirildi. Bu ödeme kalıcı olarak evden çalışacak personellere verilecek.mi 2020 yılından itibaren çalışanlarına yakacak yardımı sağlayan Finansbank, hala evden çalışan personellerinin olması sebebiyle 2022 yılının sonlarında bu tutarı arttırdı. Evden çalışan personele verilecek olan yardım 400 liraya yükseldi.

BAŞVURU ŞARTI YOK

QNB Finansbank yakacak yardımı için herhangi bir başvuru şartı bulunuyor. Banka bünyesinde çalışan ve kalıcı olarak evden çalışmaya devam edecek olan tüm personellere bu ödemeler maaşa ek olarak yapılıyor. Yani çalışanlar bankaya herhangi bir bildirim ya da başvuru yapmak zorunda değil.

Başa dön tuşu