Medya

O dizi kendi rekorunu kırdı! Böyle giderse 10 yıl devam eder

TV ekranlarında dün akşam adeta büyük bir reyting rekabeti yaşandı. Cuma gecesinin vazgeçilmezi o dizi oldu. Geçtiğimiz hafta kırdığı rekoru egale eden dizi, Böyle giderse 10 yıl daha devam eder.

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin akıbetini reyting sonuçları belirliyor. Her gün ölçülen reyting sonuçları, O günün galibini de ortaya koyuyor. 25 Kasım 2022 cuma reyting sonuçları da belli oldu. Arka Sokaklar’ın ekrana gelmediği gecede Yalı Çapkını dizisi kendi rekorunu kırarak zirveye yerleşti.

Güçlü oyuncu kadrosu ve gerçek hayat hikayesi ile Star TV ekranlarında Yalı Çapkını fırtınası esiyor. Özellikle son 2 bölümü izlenme rekorları kıran dizi dün akşam kendi rekorunu egale etti. Yalıçapkını dizisinin 25 Kasım akşamı ekrana gelen bölümü izlenme rekorları kırdı. Yalı Çapkını aynı zamanda haftanın en çok izlenen dizisi olmakla kalmadı 2022 2023 sezonunda en çok izlenen yapımı haline dönüştü.

YALI ÇAPKINI KENDİ REKORUNU KIRDI

Televizyon ekranlarında dün akşam yine büyük bir reyting rekabet yaşandı. ATV ekranlarında Yalnız Kurt dizisi, Show TV ekranlarında Kızılcık Şerbeti, Fox TV ekranlarında iyilik dizileri reyting mücadelesi verdi. Gecenin galibi ise yüksek izlenme oranları ile Yalı Çapkını oldu. Yalı Çapkını dizisi dün akşam ekranlara gelen bölümü ile totalde 13,73, AB’de 11,19, ABC1’de 12,56 izlenme oranı olarak geceye damga vurdu. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Arka Sokaklar ise dün akşam ekrana gelmedi.

SEZONUN EN ÇOK İZLENEN YAPIMI OLDU

Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de gerçek hayat hikayesinden uyarlama senaryosu ile dikkatleri üzerine toplayan yalıçapkını dizisi aldığı reyting başarısı ile haftaya damga vurdu. Yalı Çapkını sadece haftanın en çok izlenen dizisi olmakla kalmadı bu sezonunda en çok izlenen dizisi oldu. Son olarak Gönül Dağı dizisi çift haneli reyting oranı almıştı. Ancak yalıçapkını aldığı sonuçlarla bu oranı da geride bıraktı.

Başa dön tuşu