Medya

O Kız 17. bölüm adeta yüzleşmeler silsilesi oldu! Müthiş bir senaryo

O Kız 17. bölümü dün gece tam zamanında seyircileri ile buluştu. O Kız dizisi yeni yılın ilk bölümünde heyecanı hiç düşürmedi. Dizi boyunca yüzleşmeler silsilesi yaşandı.

Dizideki kişilerin önce kendileri ile ardından çevreleriyle, kişilerle yaşadıkları ve yaşattıkları içinde çözülmeler ile karşımıza gelen bir bölümdü. O Kız 17. Bölümde adeta dizinin tüm açmazlarının bir bir çözüldüğü müthiş bir senaryo işlendi.

Hayat ortağı Melek

Dizinin temel karakteri Melek, hayatına dokunduğu herkesin hayat ortağı oldu. Bir roman olarak karşımıza gelen bu ortaklığın baş kahramanını aklınızda canlandırmak bambaşka bir şeydir. Okur için bunu sinematografik boyuta taşımak için yönetmenin yeteneği bazen yazardan da önemli bir hale gelir.

Bu anlamda diziyi seyretmek keyif verici oldu. Yönetmenin gösterdiği bir sahne seyircileri ekrana kilitledi. Sitare, Kadir, Zeynep, Fevzi, Türkan’a Melek’in hayat ortağı olduğunu gösterdiği sahne duygu yüklüydü.

Erkan Petekkaya performansı

Yayına girdiği ilk günden beri O Kız dizisi izlenme rekorları kırıyor. O Kız 17. bölüme kadar Erkan Petekkaya’nın performansı seyircileri memnun etti. Diğer yandan Kadir üzerinden tüm evler, aileler konuşuluyordu adeta.

O Kız 17. bölümde yaşananlar

11 Ocak Çarşamba günü O Kız 17. bölüm televizyon ekranlarına damga vurdu Karakterler arasında resmen tüm kozlar paylaşıldı, sırlar çarşaf gibi serildi. Her karakter sırlarını sımsıkı saklasa da bunların dökülüşleri nasıl sancılı olacak? O Kız 18. bölüm merakla bekleniyor, dizinin ilerleyen bölümleri heyecanın dorukta olacağını gösteriyor.

Başa dön tuşu