Ekonomi

O markette ayçiçek yağına dev indirim başladı! Yudum 5 L ayçiçek yağı 110 TL’ye düştü, sadece 24 saat geçerli

Ayçiçek yağı fiyatlarında büyük indirim başladı. O market az önce duyurdu. Yudum 5 L ayçiçek yağı 110 TL’ye düştü. İndirim sınırlı sayıda ve sadece 24 saat geçerli.

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenler için duyuru carrefoursa’dan geldi. Ocak ayı sonuna kadar fiyatlarını sabitleyen ünlü marketler zinciri, Yudum ayçiçek yağı 5 litre fiyatını en dibe çekti. Carrefour’da sadece Yudum ayçiçek yağında değil aynı zamanda Biryağ Orkide kırlangıç markalı ayçiçek yağı ürünlerinde de büyük indirim var.

Ekonomik sürecin Zorlu olması sebebiyle vatandaşlar marketlerin yaptığı indirim kampanyalarına yakından takip ediyor. Özellikle ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan artist sonrasında en ucuz ayçiçek yağı hangi markette sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Zincir marketler Geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamalar doğrultusunda Ocak ayı sonuna kadar fiyat sabitleyeceklerini duyurmuştu. Carrefour’da o zincir marketler arasına girdi ve özellikle ayçiçek yağı ürünlerinde hem büyük indirim yaptı Hem de ay sonuna kadar fiyatları sabitledi. Peki, carrefour ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Carrefour ayçiçek yağı fiyat listesi ve detaylar haberimizde…

CARREFOUR’DAN DEV AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ

Carrefour ayçiçek yağı indirimi açıklandı. Ancak bu indirim için sadece 1 gün süreniz var. Sınırlı sayıda indirimli ürün market raflarında yerini aldı.  Carrefour ayçiçek yağı indirimli fiyat listesi şöyle:

Yudum Ayçiçek yağı 3 LT satış fiyatı 109,90 liraya

Carrefour ayçiçek yağı Pet 5 LT 149,50 TL

Kırlangıç Ayçiçek yağı 69,75 TL

İNDİRİM İÇİN SON GÜNLER

İndirimli alışveriş yapmak isteyenler için son duyuru geldi. Yüzlerce üründe büyük indirim yapan Carrefour’da indirimli ürün fırsatları ay sonuna kadar geçerli olacak. Üstelik Carrefour indirimli ürünleri hem market zincirlerinden satın alabilir hem de online sipariş verebilirsiniz. Carrefour kart sahibi olanlara aynı zamanda ekstra indirim fırsatı da sunuluyor.

Başa dön tuşu