Ekonomi

O marketten 5 Litre sıvı yağ fiyatına rekor indirim! Raflar hızla boşalıyor, tükenmeden yetişin

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenlere müjde Tarım Kredi’den geldi. 5 L sıvı yağ Tarım Kredi marketlerde sadece 135 TL’den satışta. Ürünler stoklarla sınırlı, acele eden alır.

O marketten 5 Litre sıvı yağ fiyatına rekor indirim! Raflar hızla boşalıyor, tükenmeden yetişin. Tarım kredi Kooperatif marketten rekor ayçiçek yağ indirimi geldi. Ürünler stoklarla sınırlı raflarda yerini aldı. Duyanlar akın akın gidiyor kapış kapış alıyor. Ayçiçek yağı reyonunda resmen izdiham var. 5 litre sıvı yağ fiyatı 135 TL’ye düştü. Tarım kredi Kooperatif market acı çekiyor indirimini sakın kaçırmayın.

Türkiye’de artık ekonomik alışverişin adresi tarım kredi Kooperatif marketler oluyor. Tarım kredi markette 5 litre sıvı yağ sadece 135 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Haberi alan tüketiciler ise mahallelerindeki tarım kredi Kooperatif marketlerde resmen izdiham yaratıyor. 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyada ürünler stoklarla sınırlı. Acele edin tarım kredi indirimini sakın kaçırmayın. Raflar hızla boşalıyor ürünler tükeniyor sadece yetişenler bu indirimden yararlanıyor.

TARIM KREDİ’DEN İZDİHAM YARATAN KAMPANYA

Türkiye de artan hayat pahalılığı ve enflasyon nedeniyle vatandaşlar alışveriş yapmakta güçlük çekerken ağustos ayında cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devreye girmişti. Tarım kredi Kooperatif marketler büyük indirime girmişti. Tüketici konfederasyonu başkanı aydın Ağaoğlu, tarım kredi marketlerde başlayan indirimle ilgili olarak en ucuz ayçiçek yağının burada satıldığını duyurmuştu. Sadece ayçiçek yağ fiyatlarında değil tarım kredi marketlerde 30 temel gıda ürününde indirim hala devam ediyor. Üstelik tarım kredi market daha bir çok indirimli ürünü dönemsel olarak yayınladığı kampanya katalogları ile tüketicilere sunuyor.

TARIM KREDİ İNDİRİMLERİ TEK TEK SIRALANDI

Tarım kredi Kooperatif marketlerde ayçiçek yağı başta olmak üzere 30 üründe büyük indirim var. İndirimli ürünler tek tek listelendi. Tarım kredi de bulgur 14,25 TL, pilavlık bulgur 13,90 TL, domates 9,90 TL, patlıcan 9,60 TL, kabak 7,90 TL, limon 17,90 TL, salatalık 8,90 TL gibi fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tarım kredi kooperatifi marketlerde beyaz et ve kırmızı et çeşitlerinde de %20’ye varan indirim uygulanıyor. Aynı şekilde kişisel bakım ve hijyen ürünleri temizlik ürünlerine tarım kredi markette indirimli olarak tüketiciye ulaşıyor. Tuvalet kağıdı kağıt avlu ve daha yüzlerce ürünü en yakın tarım kredi market şubesine giderek hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

5 LİTRE TENEKE AYÇİÇEK YAĞI SADECE 135 TL

Bildiğiniz üzere zaten yüksek olan ayçiçek yağ fiyatları Rusya ve Ukrayna arasında başlayan savaş sonrası iyice zirveye tırmanmıştı. Türkiye’de ayçiçek yağı fiyatları her geçen gün artmaya devam ederken tarım kredi market indirim üstüne indirim yaparak vatandaşın ekonomik ürünlere ulaşmasını sağlıyor. Tarım kredi marketlerde 5 litre teneke ayçiçek yağı sadece 135 TL fiyatı ile raflara ulaşıyor. Tozşeker çay ve daha bir çok ürüne en yakın tarım kredi market şubesine giderek indirimli olarak alabilirsiniz.

Başa dön tuşu