Medya

O Ses Yılbaşı Özel bomba gibi geliyor, jüri üyeleri ve yarışmacıları çok konuşulacak! Kulislerden Yılbaşı Özel programı hakkında haberler gelmeye başladı bile!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı yeni yılın başlarında adından sıkça söz ettirecek bir bölüm geliyor! Yarışmacılar, jüri üyeleri, söyledikleri şarkı ve daha birçok şey… Kulislerden gelen haberler gündemi yıkacak! İşte merak edilen tüm detaylar!

10 Ekim 2011 tarihinden bu yana ekranlarda yer alan ve en sevilen programlardan biri olan O Ses Türkiye, her yıl yaptığı Yılbaşı Özel programlarına devam ediyor. Bu yılki Yılbaşı Özel programında sahne alacak isimler ise efsane!

Acun Ilıcalı sosyal medyayı aktif kullanıyor

Acun Ilıcalı son yılların trendine uyarak sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde Survivor 2023 yarışmacılarını her gün sosyal medya hesabından birer birer açıklayan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının çekimlerinden de paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

Yılbaşı akşamı çok hareketli geçecek

Çok uzun yıllardan bu yana yılbaşı akşamlarını süsleyen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı, bu yıl da çok renkli olacak. Gerek jüri üyeleri gerekse de yarışmacıları ile çok eğlenceli, enerjik ve yeni yıl ruhu içeren bir program sevenlerini bekliyor.

Yılbaşı Özel programı yarışmacıları

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programını 2022 yılının son gününde şenlendirecek ve izleyenlerine eğlenceli dakikalar yaşatacak isimler arasında; Talat Bulut, Kerem Alışık, Ebru Şahin, Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Aytaç Şaşmaz, Danla Bilic, Cemal Can Canseven, Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin ve Aslıhan Malbora yer alıyor.

Acun Ilıcalı’nın paylaştığı görüntüler arasında; Aytaç Şaşmaz, Melis Sezen, Ayça Ayşin Turan, Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Büşra Pekin ve Talat Bulut sahnelerinden kesitler yer aldı. Bu paylaşımı görenler yılbaşı özel programını izleyebilmek için can atmaya başladı bile!

Yılbaşı özel programı jüri üyeleri

Bu yıl O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programının jüri koltuklarında; Ebru Gündeş, Murat Boz, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan’ın isimleri yer alacak. Programda yine sosyal medyayı aktif kullanan ve çok sevilen bir çift olan Eser ve Berfu Yenerler çiftinin sahnelendireceği Çift Terapisi gösterileri de yer alacak.

Başa dön tuşu