Spor

Okan Buruk Galatasaray için endişeli! Son maçında 7 attı ama korkusu dinmedi, Dünya Kupası arası için önlem alacak

Dünya Kupası arası öncesinde oynanan iki ayrı maçtan iki ayrı sürpriz sonuç çıkmıştı. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın rakipleriyle karşılaşması beklenmedik bir sonuçla tamamlanmıştı. Galatasaray, güçlü rakibi Başakşehir’i deplasmanda 7-0 yenerek 3 puanı kapmış ve son dönemdeki yükselişini hızlandırmıştı. Ancak Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un takımla ilgili bazı endişeleri var.

2022 Dünya Kupası sebebiyle Süper Lig’e ara verildi. Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise bu ara sebebiyle takımı için endişeli. Çünkü daha önce verilen Milli aranın ardından sarı kırmızılılar form tutmakta bir hayli zorlanmıştı. Okan Buruk ise Dünya Kupası arasının ardından da aynı durumla karşılaşmamak için ekibiyle birlikte önlem almaya hazırlanıyor.

GALATASARAY’A OLUMSUZ YANSIMASINDAN KORKUYOR

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında zorlu rakibi Başakşehir’i deplasmanda 7-0 mağlup eden ve ilaç gibi bir 3 puanı hanesine yazdıran Galatasaray, Dünya Kupası arasına oldukça keyifli girdi. Ancak teknik direktör Okan Buruk, Dünya Kupası arasının takımına olumsuz yansımasından endişe duyuyor. Daha önce verilen Milli ara sebebiyle Galatasaray’da form bulma sorunu yaşanmıştı. Bu sebeple Dünya Kupası arası Okan Buruk’u bir hayli düşündürüyor.

EKİBİYLE BİRLİKTE ÖNLEM ALACAK

Galatasaray’ın Dünya Kupası arasının ardından form bulmakta zorluk yaşamaması için önlem almaya hazırlanan Buruk, ekibiyle birlikte çalışmalara başladı. Özellikle hazırlık maçları bu kritik arada sarı kırmızılılar için adeta ilaç olacak. Galatasaray’ın oynanacak hazırlık maçları ile formunu koruması planlanıyor.

Başa dön tuşu