Medya

Özcan Deniz’in nikahından hemen sonra ortaya çıktı! Baba oluyor

1,5 senedir beraber olduğu İranlı modacı Samar Dadgar ile sürpriz nikah yapan Özcan Deniz’in nikahının ardından baba olacağı öğrenildi. Özcan Deniz’in Feyza Aktan’ın annesi olduğu oğlu Kuzey haberi herkese yaydı. 

Özcan Deniz’in İranlı modacı ile 1,5 senedir beraber olduğu biliniyordu. Samar Dadgar ile nikahı daha geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Özcan Deniz’in bir kez daha baba olacağı öğrenildi. Özcan Deniz’in oğlu Kuzey haberi paylaştı. 

Balayından hemen oğluna döndü 

2 sene kadardır beraber olduğu Samar Dadgar ile 21 Ocak’da sade bir törenle nikah yapan Özcan Deniz Dubai’ye kısa süreli balayına gitmişti. Türkiye’ye döner dönmez eşi Feyza Aktan’dan olan 4,5 yaşındaki oğlunu görmeye gitti.  

Annesine söyledi 

Oğlu Kuzey’le özlem gideren Özcan Deniz, “Artık abi olacaksın, sana kardeş gelecek.” diyerek güzel haberi oğluna verdi. Eşi Samar Dadgar’ın 3 aylık hamile olduğu ve kızlarının olacağı öğrenildi.  

Kuzey annesine haberi söyledi. Kısa sürede tüm aile tarafından Özcan Deniz’in bir daha baba olacağı öğrenildi.  

Şiddet davası açmıştı 

2018 senesinde Feyza Aktan ile evlenen Özcan Deniz onaylı olarak boşanmaya gitmişti. Boşanmanın ardından Özcan Deniz’e şiddet gördüğü iddiası ile Feyza Aktan dava açtı. Özcan Deniz beraat etti ve Smar Dadgar ile yeni bir evlilik gerçekleştirdi. 

Başa dön tuşu