Medya

Özge gitti, Serenay geldi! Kıvanç Tatlıtuğ’lu Aile dizisinde flaş değişiklik

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı aile dizisi ile ilgili çok önemli gelişme yaşandı. Aile dizisinde Özge Özpirinççi Kadrodan çıkarıldı yerine Serenay Sarıkaya geldi. Dizi dünyası bu bomba gelişme ile çalkalandı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Aile dizisi heyecanla bekleniyor. Aile dizisinin kadın başrol oyuncusunun ise Özge Özpirinçci olduğu açıklanmıştı. Ancak dizi ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Sürpriz bir kararla Özge Özpirinççi aile dizisi kadrosundan çıkarılırken yerine Serenay Sarıkaya getirildi.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN PARTNERİ SERENAY SARIKAYA OLDU

Kerem Çatay’ın yapımcılığını üstlendiği aile dizisinde başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin paylaşacağı açıklanmıştı. Ancak Kerem Çatay sürpriz bir kararla Aile dizisinin kadın başrolünü değiştirdi. daha önce Yakamoz S-245 dizisinde birlikte rol alan Özge Özpirinçci ve Kıvanç Tatlıtuğ artık partner olmayacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’un haberine göre Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni partneri Serenay Sarıkaya oldu. Aile dizisinde psikolog Devin rolüne hayat verecek olan Serenay Sarıkaya’nın konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadığı öğrenildi.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ ŞAŞKIN

Bir süredir ailesi ile birlikte Bodrum’da yaşayan ancak geçtiğimiz günlerde evini kapatarak İstanbul’a geliri dönem Özge Özpirinçci ise yaşanan son dakika gelişmesi üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. Magazin kulislerinde dolaşan bilgilere göre Özge Özpirinçci Haberi yeni aldı.

Başa dön tuşu