Ekonomi

Promosyonda yeni rakam 200 bin TL! Başvuru yapan köşeyi dönecek, duyanların ağzı açık kaldı, maaş promosyonu için herkes sıraya girdi

Bu rakamı duyan koşuyor. Maaş promosyonunda yeni rekor 200 bin TL oldu. Başvuru yapanlar yeni yıla rahat girecek.

Promosyonda yeni rakam 200 bin TL! Başvuru yapan köşeyi dönecek, duyanların ağzı açık kaldı, maaş promosyonu için herkes sıraya girdi. Bankalar, Maaş promosyonu konusunda rekabete devam ederken bomba gibi bir iddia gündeme düştü. Yeni promosyon rakamı 200 bin TL oldu. Başvuru yapan resmen köşeyi dönecek. en düşük promosyon 25000 TL olurken verilecek en yüksek promosyon rakamı ise 200 bin TL olarak açıklandı.

Maaş promosyonu ücretlerinde son dakika bomba gelişme yaşandı. Yıl sonuna doğru emekliler hem de çalışanlar ödenecek promosyon rakamlarını yakından takip ederken flaş bir duyuru geldi. Bildiğiniz tüm promosyon ücretlerini Unuttum çünkü bu rakam küçük dilinizi yutturacak. O kurum çalışanlarına tam 200 bin TL maaş promosyonu ödeyecek. Üstelik kurum tarafından ödenecek en düşük promosyon ise 25 bin TL.

200 BİN TL PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILACAK

Maaş promosyon ödemeleri son aylarda vatandaşların gündemindeki yerini koruyor. Özellikle yeni yıl için geri sayım başlarken bankalar hem Kamu Kurum ve kuruluşlarında çalışanlara hem de emeklilere yüksek promosyonlar ödemeye devam ediyor. yavaş yavaş asgari ücretliler için de promosyon ödemeleri başlıyor. Ancak tüm bunların yanında Türk Hava Yolları’ndan gelen promosyon duyurusu resmen dudak uçuklattı. Türk Hava Yolları yeni bir rekora imza atarak en düşük 25000 TL en yüksek 200 bin TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Türk Hava Yolları’nda kabin memurlarından Kaptan pilotlarına kadar herkese Ödeme yapılacak.

BU RAKAMI DUYAN BAŞVURUYA KOŞUYOR

Promosyon ücretleri yeni yıl yaklaşırken herkes tarafından merakla bekleniyor. bankalardan ve kamu kurumlarından peş peşe promosyon açıklamaları gelirken Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklama ise ağızları açık bıraktı. Çünkü Türk Hava Yolları tüm çalışanlarına 25000 TL promosyon öderken pilotları ödenecek promosyon ücreti 200 bin TL oldu. Türk Hava Yolları’nın güncel promosyon ücretleri Tek Tek duyuruldu.

THY GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Türk Hava Yollarının ağızları açık bırakan güncel promosyon ücretlerine listesi şu şekilde;

Kabin memurlarına 60 Bin TL

Cadet’lere 25 Bin TL

Uzman Altı personele 40 Bin TL

Uzman personele 50 Bin TL

Kabin amirlerine 70 Bin TL

Müdür ve yardımcı pilotlara 150 Bin TL

Kaptan pilot ve başkanlara 200 Bin TL ödeme yapılacaktır.

Başa dön tuşu